25. april 2024.

PIROĆANCI U DRUGOM DELU SE PROBUDILI

SRPSKA LIGA-ISTOK

FK RADNIČIKI (PI) – GFK DUBOČICA 3:1(0:1)

Pirot: Gledalaca 300. Sudija: Dušan Savić(Paraćin )7. Stelci: Ristov u 49, Mančić 66, Sekilić u 82 za Radanički, L. Mitrović u 45 za GFK Dubočicu. Žuti kartoni: Sekulić, Ignić (Radnički), Mladenović, Ljubenović , S. Stojković (GFK Dubočica).

FK RADNIČKI: Stoiljković 7, Stojanov 6 ( Blagojević-), Gajić 7, Tišić 7, (Petrović 6), Mančić 7,5 (Stamenković -), Dojkić 7, Radivojević 7, Ristov 7,5Stojanović 7, (Ignić -), Kamaneović 6, Sekulić (Mitrović-).

GFK DUBOČICE: Mladenović 7, Ljubenović (N. Mladenović 6), L. Mitrović 7, Savić 7, Gorčćić 6, D. Mladenović 6 ( M. Mladenović 6, Miljković 6, (Milan Mitrović 6,.5), Paunović 6, Đokić-), A. Jovanović 6 ( Ml. Mladenović6), Stojković 6,5, Tolić 6.

Igrač utakmice: Mančić

Prvi deo igre  proteko je u ravnopravnoj igri jednog i drugog tima i golova nije bilo do poslednjeg minuta igre kada su gosti prvi došli u voćstvo preko Luke Mitrovića i na odmor se otišlo sa prednošću Leskovčana od jednog pogotka.

U drugom delu potpuno druga slika na terenu domaći su uspeli da čak tri puta primoraju na predaju golmana Mladenovića i tako zabeleže visoku pobedu sa tri gola u mreži protivnika. Najpre je na samom početku drugog dela tačnije u 49 minutu Ristov poravnao rezultat na 1:1. Potpuni preokret u korist domaćina usledio je u 66 minutu igre pogotkom Mančića. Konaćnih 3:1 delo je Sekulića u samom finišu