19. april 2024.

PETARDOM U FINALE

POLUFINALE KUPA FS-JO

GFK DUBOČICA -PUSTA REKA 5:0 ( (2:0)

Mrštane: Gledalaca 100. Sudija: Žarko Dimitrijević (Leskovac ) 8. Strelci: D. Savić 20(KU), 50, Vasić 35, M. Mladenović 65, Tasić 80 minut.Žuti kartoni: Anđelić, M. Mladenović, Sav ić( GFK Dubočica), Đenić, Vidojević ( GFK Dubočica) . Crveni karton: A. Stanković u 70 min( Pusta reka)

GFK DUBOČICA: Cakić 7, Anđelić 7. Jović 7, Mladenović 7,5 , Ljubisavljević 7, (Radosavljević 7), Savić 8, ( Tasić 7,5), M. Milić 7, (Jovančić 7), Petrović 7, (Paunović 7), Đokić7, (Stojev 7), Rašić7,5, Vasić 7,5.

PUSTA REKA: Đikić 5,5, Đenić 6, Stojčić6, Stefan Stanković 5, (Ljubenović 6) Danijel Stanišić6, Al. Stanković 6, , Azirović 5,5, N. Jovanović 6, Danilo Stanišić6, N. Petrović6, Vidojević 6,5.

Igrač utakmice: Dušan Savić

Kao i štose predpostavljalo pre samog početka utakmice favorit GFK Dubočica je zasluženo izborio plsman u finale, gde će snage odmeriti sa Jedinstvom iz Gornjeg Stopnja drugim zonašom iz Zone-jug.

U prvom delu seriju pogodaka otvorio je već u 20 minuta kapiten Dušan savić iz kazneog udarca. Prednost je u 35 minutu udvostručio Vasić i sa tim rezultatom se završio prvi period igre. U drugom delu još tri pogotka Leskovčana za visoku pobedu. Ponovoje svojim drugim a za svoj tim trećim strelac bio kapiten Savić. Visoku pobedu najavio je Mladenović u 65 minutu igre kada je povećao prednopst na četiri pogotka. Konačnih 5:0 delo je Tasića u 80 minutu igre kada je primorao Đikića da po peti put vadi loptu iz mrežu.