23. april 2024.

“Petarda” u Vladičinom Hanu

Vladičin Han: Gledalaca 20. Sudija. Dušan  Savić ( Paraćin) 8. Stelci:  Veliju u 7,M. Stanković u 13, 68, Blagojević 33, Mirković 43 minutu (Morava), Janković u 40min. za OFK Topličanin. Žuti kartoni: V. Kitanović, N. Kitanović , Milenković, Veliju, Kostić, Aleksic (Morava), Blagojević, N. Kitić, M. Kitić, Paunović ( OFK Topličanin).

FK MORAVA: Vukadinović 7, Mladenović 8, Manovčev  6,5, V. Kitanović 7, L. Kitanović 7 ( Lepojević-), Milenković 7 ( Aleksic-), Veliju 7,5 ( Delić-), Mirković 7,5, Stanković 8,5, Kostić 7, Blagojević 7 ( Urošević-),

OFK TOPLIČANIN: Blagojević 5, Jovanović 5, Koprivica 5 ( Đorđević-), M. Kitić 5, Savić 5, N. Božić 5, Babović 5 ( Gajić-),Kaličanin 6,5, Janković 7 (Pavlović-) Paunović 6,5 ( Nikolić-).

Igrač utakmice: Miloš. Stanković

Prva pobeda Hančana u ovom prvenstvu i to su “petardom” isprtaile goste iz Prokuplja. Do pobede se došlo timskom igrom čitavog tima predvođeni kapitenom   Đorđem Mladenovićem., koji je bio pravi vođa tima na ovoj utakmci.

Prvi pogodak već u 7 minutu strelac je bio Veliju  koga je idelno uposlio Stanković, koji je najavio goleadu  na ovoj utakmici.

Već u 1 3minutu nova radost za domaće a strelac je  M. Stanković  koji je slalomom kroz odbranu gostiju postigao pogodak, I tako udvostučio prednost svog tima.  Prednost je uvećana  na 3:0 u 33 minutu . Strelac je Blagojević posle odličnog prodora Stankovića po desnoj strani. , Da bi potom gosti postigli u 40 minutu počasni pogodak na utakmici. Strelac je Janković. Konačnih 4:1 u prvom delu postavio je Mirković u 43