28. mart 2024.

„Petarda“ u Bojniku

Bonik. Gledalaca 200. Sudija: Lazar Spasić (Niš) 8. Stelci: S. Petrović u 15, N. Ilić u 35, 70, 87, Danilo Stanišić u 75 min( Pusta reka). L. Ignjatović u 20 (Tanasko Rajić). Žuti kartoni: Aleksandar (Z ) Stanković, Danilo Stanišić (Pusta reka).

PUSTA REKA: S. Stanković 7, N. Petrović 7, Arsić 6,5, Vidojević 7 ( Dinić-), S. Petrović 7,5, Aleksandar (Z) Stanković 7, Danijel Stanišić 7, Aleksandar ( G) Stanković 7 ( Nikolić 7), Ilić 8,5, Jovanović 7, Danilo Stanišić 7,5.

TANASKO RAJIĆ: B. Petrović 5, S. Usković 5 ( Rančić-), Bogdanović 5, Ćirić 5, Stoilkov 5,5, R. Petrović 5, Vasov 5, Popović 5,5, Micić 5,5, Velev 5, Ignjatović 6,5.

Igrač utakmice: Nikola Ilić

Visoka pobeda Bojničana, koji su naročito dobrom igrom u drugom poluvremenu do vrha napunili mrežu gostiju iz Pirota. Centralna figura utakmice bio je Niloa Ićić koji je sa tri pogotka najvip povrtak u golgeterskoj formi, tek u finišu prolećnog dela prvenstva.Sveje počelo kada je u 15 mintu S. Petrović postigao prvi pogodak na utakmici.

Tračak nade za goste iz Pirota stigo je samo pet minuta kasnije, kada je L. Ignjatović iskoristio zbuljenost odbrane domaćih I poravna rezultat. Domaći po drugi put na utakmici stižu do voćstva kada je u 35 mintu strelac bio Nikola Ilić, što je I bio rezultat prvog dela igre u Bojniku.

U drugom delu potpuna dominacija domaćeg sastava I sa još tri pogotka goste iz Pirota ispratili petardom. Ponovo za 3:1 strelac je Nikola Ilić, potom se za 4.1 u strelce upisuje I jedan od brata blizanaca Danilo Stanišić. Tačku na visoku pobedu svojim trećim golom na utakmci postavio je najbolji pojedinac na utakmci Nikola Ilić I tako još jednom pokazao svoju bogato golgetersko iskustvo.