25. april 2024.

PETARDA U BOJNIKU

PUSTA REKA- SVETLOST – 5:0 ( 1:0)

Bojnik: Gledalaca 200. Sudija: Stefan Vukojićić ( Kruševac) 7. Strelci: Danilo Stanišić u 10, Miljan Stojnaović u 51, 81(KU), Stefan Stanković u 60, N.Petrović u 65 minutu.Žuti karton: L. Jovanović ( Svetlost).

PUSTA REKA: Siniša Stanković 7, Miljan Stojanović 8, Ilić7, A. Stanković 7, Danilo Stanišić7,5, Ljubenović 7, Đenić 7, Azirović7, Stojčić 7, N. Petrović 7,5, Stefan Stanković 7,5(Cenić -)

SVETLOST: Komljenac 5, L. Jovanović 5,5, Marković 5, Tonić 6, B. Stamneković 6, Stojadinović 5, Ranđelović 5, Cvetković 5,5, Ilić 5,5, Banković 5, (Marinković 5,5)Petrović 5 .

Igrač utaikmice: Miljan Stojanović

Fudbaleri Bojničke Puste reke do vrha su napunili mrežu gostiju iz Badnjevca. Da su realizovalis ve prilike rezultat je mogao biti i dvocifren. U prvom delu viđen jesamo jedan pogodak i to Danila Stanišića u 10 minutu igre. U nastavku sureta prava golejada domaćina i još četiri pogodaka u mreži golmana Komljenca. Prednost je udvostručio najbolji pojedinac utakmice Miljan Stojanović . Treći pogodak i najave katastrofe gostiju najavio je mladi Stefan Stanković u 60 minutu . Samo pet minuta kasnije prednost na četiri gola povećao je N. Petrović. Konačnih 5:0 postavio je iz opradano dosuđenog kaznenog udarca svojim drugim pogotkom Miljan Stojanović.