29. mart 2024.

PETARDA SLOGE

ZONA JUG

SLOGA- GRACKO 5:1(0:0)

Leskovac: Gledalaca 200. Sudija: Jovanka Denčić ( Vranje) 7. Strelci: Đokić u 48, N. Stanković u 50, Đorđević u 77, P. Cakić u 82 , Cekić 88 minut za Slogu, N. Ristić u 54 za Gracko. Žuri kartoni: A. Ilić, D. Jović ( Sloga), Milošević ( Gracko)

SLOGA: Mitrović 7, V. Mitić 7, S. Mitrović 6,5 ( N. Đokić 7), A. Ilić 7, S. Ilić 7, A. Cekić 7, S. Stamenković 7, (Dimitrijević-), S. Jović 6,5, N. Stanković 7 ( D.Jović-), M. Đorđević 6,5, V. Stamneković 6, (P. Cakić 8),

GRACKO: Filić 6,5, Todorović 6,5, Kukureković 6, (Stefanović 6), Danić 6,5 ( Tanasković 6,5), Milošević 6, Živić 6 ( Milićević-), Matović 6, Mirković 6 ,5 ( Rašić 6), Ristić 7, Đorđević 6, Kovačević 6 ( Lazić-),

Igrač utakmice: Predrag Cakić

Pogodaka u prvom delu utakmice nije bilo, gosti su se uspešno branili i na odmor se otišlo bez pogodaka. U nastavku sureta viđena su sva šest pogodaka. Seriju pogodaka otvorio je već u 48 minutu Đokić, da bi samo dva minuta kasnije ta prednost bila udvostručena pogotkom N. Stanković. Golovi su padali kao na filmskoj traci. Potom gosti koriste jednu priliku i u 54 minutu preko N. Ristića smanjuju prednost na jedan pogodak. Od tog pogotka gostiju domaći još tri puta pogađaju mrežu Filića. Najpre na 3:1 u 77 povećava Đorđević da bi pet minuta kasnije najbolji pojedinac utakmice P. Cakić povisio na 4:1. Konačan rezultat u korist domaćina 5:1 usledio je u 88 minutu igre pogotkom Cekića koji je samo overio visoku pobedu domaćina.