25. april 2024.

PETARDA PROKUPČANA ZA VIŠI RANG

ZONA JUG

OFK TOPLIČANIN – SFK MORAVA 5:0 (2:0)

Prokuplje: Gledalaca 300. Sudija: Miloš Grujić ( Niš) 7. Strelci: A. Stanković u 15, J. Jovanović u 43, M. Arsić u 54, Miljan Jovanović u 59, D. Stojković u 71. Kartona nij ebilo.

OFK TOPLIČANIN: Koković 7, D. Stanković 7, Dragićević 7, N. Stamneković 7, Arsić 8 ( D. Marković 7), Kaličanin 7 ( Nikolić 6,5), A. Stanković 7,5, (D. Stojković 7,5, Miljan Kitić 7, J. Jovanović 7,5, Miljan Jovanović 7 (Nemanja Kitić 6,5), L. Paunović 7.

SFK MORAVA: Aleksić 6, Pavlović 6, Đorđević 6, Milosavljević 6 , Novković 6, Micić 6, L. Mladenović 5 ( M.- Draško 6), Šejić 5,5, M. Đorđević 5,5, J. Draško 6, Bogdanović 6.

Igrač utakmice :Marko Arsić

Visoka pobeda lidera na tabeli u duelu sa konbinovanim sastavom iz Vladičinog Hana koji je nastupio čak sa sedam bonus igrača. U prvom delu domaći su već u 15 minutu došli u voćstvo pogotkom iskusnog A. Stankovića, da bi tu prednost udvostručio pri kraju prvog dela igre J. Jovanović, što je i bio rezultat prvog dela igre.

U drugom delu još tri pogotka domaćih a da su zaigrali kako znaju i umeju bilo bi ih mnogo više. Treći pogodak delo je najboljeg pojedinnca na utakmci Marka Arsića u 54 minut. Četvrti pogodak delo je Miljana Jovanovića samo pet minuta kasije. Konaćnih 5:0 postavio je rezervista Stojković u 71 minutu  igre. Visoka pobeda i Prokupčani krupnim koracima grabe ka višem rangu takmičenja.    V: STEVANOVIĆ