19. april 2024.

Penal izmišljeni oduzeo pobedu

NEBESKI ANĐELI –RADAN 3:3 ( 1:1)

Bujnovac: Gledalaca 100. Sudija: Mihajlo Mihjalović ( Vranje) 5, Strelci: .Ignjatović 43, Petrović 92, Jovičić 93 za Nebeski Anđeli, Dodić u 43,87, Vidan Stanković u 53 min. za Radan. Žuti kartoni: Ignjatović (Nebeski Anđeli), Kocić, Nastić, Dodić, Kostić, A. Ilić (Radan)

NEBESKI ANĐELI: Mirdzić 7, Stojanović 6, Ignjatović 6 ( Nešić-), Cvetković 6 ( Jovićić 7), Mitić 6, Strahinjić 6, Kostov 5 ( Staninirović 6 ), Jovanović 6, Petrović 7, Stojković 6 B. Jovanović 6), Stošić 6 ( Stevanović6).

RADAN: Kocić 6, Stoiljković 7, Milan Stanković 7, Milošević 7, M. Cvetković 7, V. Stanković 7 ( Vojinović -), Nastić 7, Miloš Stanković 7 ( A. Ilić 7), Dodić 8, Kostić 7, Stevanović 7.

Igrač utakmice: Mladen Dodić

Lebančani sa „Baze jug“ nose bod ali zahvaljujući pre svega sudiji Mihajloviću iz Vranja trebali su ceo plen. Jer upravo kazneni udarac koji je dosudio za domaćina ne sviraju se ni na treningu. Taj nepostojeći kazneni udrac koštao je Lebančane pobede koji su do 92 minuta vodili sa 3:1 i imali sigurnu pobedu u dzepu. Prvi su domaći došili u bvočstvo već u 2 minutu igre, da bi Dodić u 43 minutu poravnao rezultat, što je bio isgod prvog poluvremena. Gosti potpuno preokreću rezultat u 53 pogtkom mladog Vidana Stankovića , da bi opipljivu predost stvorio u 87 minutu svojim drugim pogotkom na utakmici Dodić , inače najbilji pojedinac n autakmici. Potom prava drama u nadoknadi vremena, kazneni udrac i još jedan pogodak za domaće dopirinelo je da se utakmica završi bez pobednika, ma da je Radan imao pobedu u dzepu.