29. mart 2024.

MORAVA PREDUBOKA ZA BOJNIČANE

ZONA JUG

MORAVA- PUSTA REKA 2:1 ( 0:0)

Vladičin Han: Gledalaca 200. Sudija:Maja Đorđević (Leskovac) 8. Strelci; Ivanović u 68 , žIvković u 71 za Moravu , Denić u 48 za Pustu reku: Žuti kartoni: Kitanović, Živković (Morava), Vidojević, Stojčić, A. Stanković(Pusta reka).

MORAVA: Aleksić 7, Mladenović 7, S. Đorđević 7, L. Kitanović 7, Novković 6,5, Stajić 6,5, Ž. Stanković 7, Stoiljković 7,Ivanović 7,5,( Milosavljević-),  Živković 8  , ( Milosavljević-), Mihajlović

PUSTA REKA: Siniša Stanković 7, Ml. Jovanbović 6 ( Stefan Stanković 6,5), Đenić 7, Vidojević 7, M- Strojanović 7, Stojčić 7, A. Stanković 7, N. Petrović 6,5, Nemanja Jovanović 6,5, Arsić 6,5.

Igrač utakmice: Aleksa Živković

U prvom delu utakmice nije bilo golova , ali je bilo po nkeoliko prilika pred jednim i pred drugim golom i ako se igralo po kišovitom vremenu. Gosti prvi dolaze u voćstvo pogotkom Đenića u već na samom početku drugog del igre. Domaći stižu do poranjanja   u 68 minutu a strelac je Ivanović  posle odličnog proigravanja od sratene Stankovića, Ivanović lob udarcem poravnava rezultat na 1:1.

Odluka o pobedniku usledila je samo tri minuta kasnije. Živković je izvaredno centrirao  sa desne strane, lota na putu ka golu vara golmana gostiju Stankovića , što je izavalo  erupciju oduševljenje na tribinama koje su bile skoro  pune i pored kišovitog vremena, jer na to su ih izmamile odlične eigre u polsedenje vreme pulene mladog i darovitog trenera Ljubiše Stankovića, koji je složio dobro kockice i idu iz pobedu u pobedu ove jeseni. Nalaze sae u samom vrhu tabele.