23. april 2024.

MEŠEVO IZ PORAZ U POBEDU

RPSKA LIGA-ISTOK

MEŠEVO – RADNIČKI (SV) 3:2 ( 1:233 minutu kada se činilo da će domaćin ostati bez bodova, međutim oni nisu mislili tako. Tračak nade dao je u 44 minutu pogotkom )

Meševo: Gledalaca 300. Sudija: Nikola Đorđević ( Leskovac) 8. Strelci: AK. Marković u 44, A. Ristić u 73, 81 za Meševo, Sujić u 16, Grozdanović u 33 za Radnički. Žuti kartoni: Majdevac(Mešđevo), Vasić, Jeremić, Radosavljević, Nikolić ( Radnički).

MEŠEVO: Lu. Marković 7, Miloševbić 7, Radovanović 7, Smiljković 6,5 ( Milovanović-), Živić 7, Majdevac 7,5, Tomić 7,5, Debeljaković 6.5( A. Ristić 8), Lk. Marković 7, (M. Ristić 7), Pavlović 6,6 ( (P. Petrović 7); Nikolić 7, ( F. Petrović -).

RADNIČKI (SV): Vasić 6,5, Glagojević 6,5, Šapić 6,5, Đ. Jovanović 6, (Kocić-), Jewremić 6,5, Grozdanovićž 7, Milenković 6,5, Radosavljević 6, Nikolić 6,5, Novićić 7, Sujić 7.

Igrač utakmice: Ristić

I pored toga što su gosti iz Svilanca u prvih pola sata imali kapitalnu prednost od dva gola razlike pogotcima Sujića u 16 i Ak. Markovića u 44 i na odmor se otišlo za minimalnoj prednosti gostiju. U drugom delu domaćin j eizvršio potrebne zamene zaigrao je pravi tim i uspeo da preokrene rezultat u svoju korist. Poravnjanja je usledilo kada na sceni stupa rezervista A. Ristić i u 73minutu potiže prvi pogodak i poravnava rezultat na 2:2. Osam minuta kasnije pala je odluka o pobedniku i ujedno konačan rezultat na utakmici kada se A. Ristić po drugi put upisaao u listu strelaca i Meševu doneo zlata vredne bodove.