29. mart 2024.

Medveđani se sladili na startu

Medveđa. Gledalaca 200. Sudija: Danijel Trajković (Leskovac) 8. Stelci: Palević u 6, Ademović u 61, Ivanović u 66, Ibraimović u 82 za Jablanicu, D. Perović u 7 min. za Svetlost. Žuti kartoni: Savić ( Jablanica ) , S. Pavlović, Marjanović, Maksović ( Svetlost).

JABLANICA: Jevtić 7, D. Jović 7, ibraimović 7,5, Nedeljković-( M: Sahiti 7), Maksimović 7 (M. Jovanović 7), Janković 7, Rajčević 7, Ivanović 7, Sahiti 7( Ademović 7),  Pavelić 8, Stošić 7.

SVETLOST: P; Stamenković 6, N. Ilić 6 ( M. Cvetzković-), Ćirić 6, Stevanović 6, Marjanović 6, Pavlović 6 ( Vučurović-), Maksović 6, Ljubenović 6, D. Petović 7, D. Ilić 6 6 ( J. Pavlović-), Antansaković 6.

Igrač utakmice Miljan Spalević

Vrena pobeda na startu prvenstva Medveđana u duelu sa novajlijom u zoni iz Badnjevca. U prvom poluvremenu bilo je eral, dok su domači dodali gas u drugom delu igre i sa još tri popgotka rešili piatnje pobednika na ovoj utakmci.Domači su več u 6 minutu iz kaznenog udarca prvi put došli u voćstvo. Da bi samo dva minuta kasnije gosti poravnali rezultat, što je bio rezultat prvog dela igre.

U drugom delu potpuni preokret usedio je  u 61 minutu kada se u strelce upisao rezervista Ademović. Potom je treći pogodak za domaće postigao Ivanović , da bi konačnih 4:1 postavio Ibraimović i tako overio vrednu pobedu svog tima.