25. april 2024.

Lider podkleko u Kruševcu

ZONA ZAPAD

JEDINSTVO 1936- Kopaonik 3:2 ( 1:0)

Kruševac:Sudija: Miloš Manojlović 6. Strelci: S. Jovanović u 3, N. Gašić u 49, 60 za Jedinstvo 1936, Milosavljević u 82, Vukojević u 90 za Kopaonik. Žuti kartoni: Milosavljević, S. Jovanović, Radojević (Jedionstvo 1936),Knežević, Čukuranović (Kopaonik).

JEDINSTVO 1936: Marković 7, Vujčić 6( M. Mihajlović -), , Vujović 6.5, Gašić 8, Milosavljević 7, Marković 7, Milanović 7, Vidojević 6,5, Jovanović 7(S. Petrović-), , Vujović 7, Radojević 7 (Blagojević -).

KOPOANIK: Marko Nikolić 6, Planinčić 6 (Todorović -), U. Knežević 6,5, N. Knežević 7, Vidojević 7, Čukuranović 7, Marjan Nikolić 6(Panić-), , Milosavljević 6,5, Savić 6(Milićević-), Vukojević 7, Vilimonović 6(Makragić-),

Igrač utakmice: Nikola Gašić

Domači su več u 3 minutu preko S. Jovanovića došli prvi u voćstvo , što je i bio rezultat prvog dela igre. U drugom poluvremenu daleko kvaitetnija fudbalska predstava  u kojoj su viđena četri pogtka po dva na obe starne.Domaći su prednost udvostrulili već na samom početku drugog dela igre u 49 mintu preko  Gašića. Opipljivu prednost domaći  od tri gola razlike  postavlaju u 60 minutu igre svojim drugim pogtkom na utakmci najboljeg pojedinca na utakmci Nikole Gašića.

Gosti iz Brusa su se kasno trgli tek u finišu utakmice kada preko Milosavljevića u 82 i Vukojevića u polsednjim trenutcima utakmice postavljaju konačnih 3:2 ali je bilo mala za lidera na tabeli da izbegne poraz i osvoji makar jedan bod.