25. april 2024.

LESKOVČANI PODKLEKLI NA BAZU

ZONA JUG

NEBESKI ANĐELI- SLOGA(LES)- 2:1 (1:1)

Bujanovac(Baza jug): Gledalaca 100. Sudija: Stefan Ćirić ( Pirot) 7. Strelci: Petar Petrović u 24,75 za Nebeske Anđele, V. Ristić u 42 za Slogu.

Žuti kartoni: N. Jovanović, P.Petrović, Cvetković, Mladenović ( Nebeski Anđeli), Profirović, A. Ilić, V. Ristić (Sloga). Crveni karton: Stanojković (Sloga 90 min(drugi žuti).

NEBESKI ANĐELI: Mitić7, Miloš Ristić 7 , Ignjatović 7, Stojanović 7,Trajković7, B. Jovanović 6,5(Mladenović 7), Milan Ristić7, N. Jovanović 7, P. Petrović 8, Cvetković 7, Radivojević7 (A. Stojković-)

SLOGA(LE): Mitrović 6,Stamneković6, Profirović 6 (Veličković 6,5), A. Ilić 6 , Blagojević6 , Cekić6 , V. Ristić6,5 Jović6, Stanojković 6,Stamenković 6

Igrać utakmice Petar Petrović

Utakmica na bazi jug sa pravom je dobila epitet derbija kola , po idelnim vremenskim uslovima kvalitet igre je bio možda i rang više prema onome što su prikazali igrači jednog i drugog tima. Zasluženo su pobedili domaćini jer su bili bolji tim na terenu i upravo za taj jedan pogodak. Do prve prilike za postizanje gola čekalo se s 15 minuta kada se najbolji pojedinac utakmice P. Petrović nije najbolje snašao iz neposredne blizine ,

propustio je idelanu priliku da dovede svoj tim u voćsvo, šansa je otišla u nepovrat. Uz obilatu pomoć golmana Mitrovića Petrović u 24 minutu dovodi domaćina u voćstvo od 1:0. . Gosti u samom finišu prvog dela preko V. Ristića poravnavaju rezultat izvrednim udacem sa distance i sa nerešenim rezultatom se otišlo na zasluženi odmor. U drugom delu prava rovovska bitaka, utakmica je bila zanimljiva

, akcije su se smenjivale čast na jednoj čast na drugoj strani ali golova nije bilo sve do 75 minuta kada posle dobro izvedenog kornera Radivojevića strelac je ponovo P. Petrović, što se do kraja utakmice ispostavilo da je to bio konačan rezultat utakmice. Pobeda domaćina i još jedan dokaz da je tim za repekt u Zona jug.