20. april 2024.

Lebančani ubedljivi u Bojniku

Bojnik. Gledalaca 150. Sudija Aleksandar Mestanović(Bojnik). Stelci: Danijel Stanišić u 3 min. Za Pustu reku, Smiljković u 14, 84, Stanković 32, Stoicev 42 za Radan.

PUSTA REKA: Aleksić, S. Jovanović, Petrović, Stojčić, Arsić, Milan Đenić, N. Jovanović, Azirović, A.(G) Stanković, Miloš Đenić, Danijel Stanišić. Igrali su još: Vidojević, S. Stanković, Janković-

RADAN: D: Cakić, Stojilković, M. Kostić, Cvetković, Marinković, Smiljković, Mitrović, Stanković, Ivanović, Živković, Stoicev.Igrali su još: M. stojanović, P. Cakić, Vojinović, Durmišević, Zarić, Nikolić, Milošević

Lepa fudbaska predstava u Bojniku i kojoj je Radan bio bolji tim i na kraju slavio viskoku pobedu u fer i korektnoj igri čitavog toka susreta.

Već u 3 minutu domaći su prvi došli u voćstvo preko Danijela Stanišića, koji je odlično prošao po levoj starni i efektno savladao golmana gostiju iz Lebana koji nije ništa mogao da učini da spreči siguran pogodak za domaći sasatav, kojo je u ovu utakmicu ušao  sa dosta podmlađenim sastavom.

Prva prilika na utakmici za goste već u 8 minut u kojoj se našao kapiten M. Stanković, ali je mladi   i daroviti golman domaćih Aleksić odličnom intervencijom loptu izbacio u korner.

Potom još jedna prilika za domaće i kojoj se našao Miloš Đenić, ali je oklevao i šansa je otišla u nepovrat. Bilo je to u 13 minutu igre . Samo minut kasnije usledilo je poravnjanje rezultata a strelac za goste iz Lebana je  Smiljković, koga je Stoicev odlično uposlio glavom i nije  mu bilo teško da postigne pogodak.

Lebančani preokreću rezultat u svoju korist  u 32 minutu igre. Strelac je kapiten M. Stanković glavom posle kornera kojeg je sa leve strane izveo Smiljković.Pored toga što je omalen bio je najviši u skoku i poslao loptu u nebranjeni deo mreže.

Do odlaska na odmor još jedan pogodak gostiju za uvedljivu prednost. Strelac je Stoicev, koji je umakao odbrani domaćeg tima i rutinski savlado mladog Aleksića.

U drugom delu utakmice  viđen je samo jedan pogodak, strelac je po drugi put na utakmici Smiljković, koji je bio brži od golmana S. Stankovića  i poslao loptu u nebranjeni deo mreže. Za konačnih 1:4 u korist Radana.