29. mart 2024.

LEBANČANI OSAM PUTA U METU

RADAN –ĆEKMIN 8:1 ( 5:0)

Lebane: gledalaca 100. Sudija: Nenad Savić (Prokuplje) 8. Strelci: Dodić u 3, 43, 45, 76,  Nastić 10, 44, Vojinović 74, Anđelković u 89  min za Radan, A. Pešić u 84 za Čekmin. Žuti katon: Tasić (Čekmin).

RADAN: Kocić -, Stoiljković 7, Milošević 7 ( A. Ilić-), Krstić 7,5, Dodić 9, ( Anđeković 7), Cvetković 7, Nastić 8, (Vojinović 7), Miloš Stanković 7,5, Živković 7, Stevanović 7, M. Ilić 7 ( Miljan Stanković-).

ČEKMIN:  N. Dimitrijević 6, Ivanović 6, P. Ilić 6, Pešić 6, F. Dimitrijević 6 Mitić – ( S. Ilić 6), Cekić 5,5, Stoiljković 5,5, Kostić 5,5 ( Stanisavljević 5), N. Tasić 5,5, L. Tasić 6.

Igrač utakmice: Dušan Dodić

Radan se razigrao u finišu prvenstva i visoko porazio goste iz Čekmina, koji su u suret ušli nekako bezvoljno i bez žara da pokušaju da nešto učine. To im se osvetilo i već u 3 minutu mrežu im je načeo četvorostruki strelac Dušan Dodić.

Već u 10 minutu Nastić udvostručuje prednost Lebančana, da bi na 3:0 povisio Dodić u 43 minutu. U polsednjih dva minuta prvog dela još dva gola u mrežu gostiju na 4:0 povisio je Nastić svojim durgim  a peti pogodak za Radan i treći put s eus trelce upisuje Dušan Dodić i sa pet golova prednosti s eotišlo na odmor.

U drugom delu ponovo su domaćini dominatni na terenu iako su na teren ušli nekoliko poletaraca, mreža gostiju se zatresla još tri puta. Golove su postigli u 74 poletarac Vojinović dva minuata kansie četvrti pogodak na utakmci Dodića  i u 89 minutu još jedan prvenac poletarca Anđelkovića .

Gosti su u postigli počasni pogodak u  84  a strelac je bio M. Ilić, jedino vredno pomena što su gosti uradili za čitav tok utakmice.