20. april 2024.

Kanonada golova u Belotincu

ZONA CENTAR

NAŠA KRILA 1936 –OFK BRZI BROD 4;5 ( 1:4)

Belotinac: Sudija : Bratislav Jović (Niš) 8. Strelci: M. Stevanović u 32, Manojlović u 47,88, Vešović u 70 za Naša krila 1936, P. Stojanović u 7, Tošić u 20, 37, , M. Pavlović  u 30, Cvetković u 65 za OFK BrziBrod. Žuti kartoni: Manojlović, Arsenijević (Naša krila), N. Anđelković, Andrić, Kostić, M: pavlović, P. Stojanović(OFK Brzi Brod).

NAŠA KRILA 1936: N: Stojanović 6, Manojlović 6, (N. Manojlović 7,5), Vešković 7, Videnović 6,5, M. Stevanović 7, Arsenijević  7, Mišić 6 (Ranđelović 6 ), Pašić 6,(Cvetković 6). V: Stojanović 7, Stojić 7, Petković 6,5.

OFK BRZI BROD: I, Đorđević 6,5, Nedeljković 7, 5, Marković 7,5, (A. Ilić 7), N. Anđelković 7, Andrić 7, Tošić 7,5, D. Kostić 7,  (Ivković -), Đ. Cvertković 7 ( Ilić -), P. Stojanović 8, J. Joavnović  7 (L. Jovanović -).

Igrač utakmice: Pavle Stojanović

Revija golova na derbi kola , i jedan od derbija proleća u kome su Brzobrođani u prvom delu utakmice očitali pravu lekciju domaćinu i na odmor se otišlo sa kapitalnoj prednosti gostoju (1:4)  što se već nazirao pobednik  u Belotincu.Međutim u drugom delu utakmice potpuno druga slika na terenu. Domaći su  zaigrali mnogo bolje, uz to nekoliko izmena gostiju su tome doprinele, ali je ipak na kraju pobednik zalsuženo osvojio ceo plen u derbiju.

Već u 7 mnutu gosti su preko najboljeg pojednca na utakmici P. Stojanovića došli u voćstvo. Potom Tošić  udvostručuje prednost na dva gola razlike. Visoko voćstvo od 0:3 usledilo je u 30 minutu pogotkom M.Pavlovića. Samo dva minuta kasnije i domaći postižu pogodak preko M. Stevanovića . Rezultat prvog dela igre 1:4 postavio je svojim drugim golom na utakmci Toššič u 37 minutu igre i sa tim rezultaom se otišlo na odmor. Već na smaom početku drugog dela u 47 mnutu igre, 2: 4 a strelac za domačina  je Manaojlović.

Peti pogodak za goste  i rezultat 2:5 delo je Cvetkovića . U samom finišu utakmice još dva gola domaćina za konačnih 4:5 usledili su u 70 i 88 minutu a strelci su Vešović u 70  i Manojlović u 88 svojim  drugim golom na utakmici.