28. mart 2024.

HANČANIMA PRIJA BAZA JUG

NEBESKI ANĐELI –MORAVA (VH) 0:2 ( 0:1)

Baza Jug u Bujanovcu. Gledalaca 50. Sudija: Stefan Vukojičić(Kruševac) 7. Strelci: Draško u 13, Živković u 60 min. Žuti kartoni: B. Jovanović, Stanimirović ( Nebeski Anđeli), Aleksić (Morava).

NEBESKI ANĐELI: Mirdzć 7, Ignjatović 6,5, Stojkvovićž 6 ( Nešić-), B. Jovanović  6, Trajković 6, Strahinjić 6, Stanimirović 6 ( Ranković 6), N. Jovanović 6, Petrović 6,5, Cvetković 6,5, Stoiljković 6 (  Trajković-).

SFK MORAVA: Aleksić7, Pavlović 7, Đorđević 7, Novaković 7, Živković 8, ( Đorđević-), Stajić 7, Šejić 6,5 ( Bogdanović -), Hristić 7 (Jović-), Draško 7,5, Aleksić 7, Milutinović 7.

Igrać utakmice : Živković

Po jedan pogodak u oba dela igre bilo je dovoljno da hančani uzdignutih ruku napuste teren na Bazi Jug u Bujanovcu i kuć odu pevajući.

Več u 13 minutu hladan tuš za domaćina kada Draško dovodi goste u voćstvo od 0:1 i sa tim rezultatoim s eotišlo na odmor.

U drugom delu konačna odluka o pobeddniku pada u 60 minut pogotkom Živkovića koji udvostručuje prednost svoga tima i sa tim rezultaom je utakmica završena u korist goste iz Vladičinog Hana predvođeni mudrom taktikom terenera ljubiše Stankovaća koji mnogi nazivalu ala hanski Lalatović, koji je njegoviom dolaskom preporodio tim Morave kako igrom tako i rezultatima na terenu.