HAJDUCI NADIGRALI RASULJCE

SRPSKA LIGA-ISTOK

HAJDUK VELJKO – VLASINA 3:0 ( 2:0)

Negotin: Gledlaca 300. Sudija: Stefan Ćirić(Pirot) 7. Strelci: Rusić u 15, 26, Aksentijević u 71 min. Žuti kartoni: Puljecović, Anđelković, Milovanović(Hajduk Veljko), A. Nikolić,N. Stanković (Vlasina)

HAJDUK VELJKO: Drašković -, Manov 7, Knežević 7, Pavlović 7, Milošević 7, Trajković 7, Aksentijević 7,5 ( Milutinović-), Rusić 8, Puljecović 7 ( Milovanović 7, Stošić 7, (Nikolić 6), Anđelković 6 (Mitić-).

VLASINA: S. Marković 5, Nikolić 6, Petrov 5 ( N. Stanković 6), Pekić 6, Petrović 6, Smiljković 6 ( Pejčić 6), Dojčinović 6,5 ( I. Stojanović -), Vlajković 6 (Vulić 6), L. Marković 5,5, Milić 6, Stamneković 5,5 ( Jemović 6).

Igrač utakmice: Rusić

Još jedna gorka pilula Vlasotinčana, ovog puta na gostovanju u Negotinu gde su visoko poraženi od sve boljeg Hajduk Veljka. Sve je rešeno za desetak minuta kada je najbolji pojedinac na utakmici Rusić u 15 i 26 postigo dva pogotka, što je i bio rezultat prvog dela igre. U drugom poluvremenu konačnih 3:0 usledili su u 71 minutu kada je Aksentijević postigao treći pogodak na Negotince  i sa tim rezultatom se utakmica završila uz dobru igru Negotinca i bledo izdanje Vlasotinčana.