20. april 2024.

FK Garevina- FK Meševo 0:4 (0:1)

KUP RASINSKOG OKRUGA

Garevina: Sudija: Milan Milenković(Kruševac) 8. Stelci: Tomić u 23 ,M. Ristić u 52,M.Nikolić u 69 , Radosavljević u 80 min. Žuti kartoni: Nije bilo.

FK GAREVINA: M. Tadić 5, Danijel Obradović 6, Šarović 6, Danilo Obradović 5 ( P. Milojević -), Savović 6, Miodragović 6, D: Savović 6, J. Petković 5,5( Toskić -), B. Slavković 6, M. Tatić 5 ( Maljković-), Ćolić.

FK MEŠEVO: V. Obradović 7, V. Marić 7, M. Nikolić 8, M. Ristić 7,5 (M Jovanović 7), S. Đokić 7,M: Novaković 7,(M. Pendo 7), Majdevac 7,5, N. Dašić 7, S. Savić 7, Radosavljević 7,5, A. Tomić 7,5.

Igrač utaikmice: Miloš Nikolić

Rutinska pobeda fudbalera Meševa na gostovanju prvog kola Kupa Rasinskog okruga u Garevini, dobrom igrom naročito u nastavku sureta kada su postgli još tri pogtka. U prvom delu igre viđen je samo jedan pogodak i tu u 23 minutu a strelac je Tomić ,  posle jednog brzog kotra napada gostiju  kad je po prvi put savladan golman domaćih  M.Tadić.

U drugom delu gosti su bili apsolutni gospodari na trenu i sa još tri pogotka potvrdili da su opravdano bili favoriti u ovoj utakmici.  Na 0: 2 povisio je M.Ristić na početku drugog dela igre udarcem glavom iz neposredne bilizine posle kornera kojeg je izveo Đokić. Opipljiva prednost gostuju  za sigurnu pobedu stigla je u 69 mnutu igre , strelac je najbolji pojedinac na utakmci M. Nikolić. Konačnih 0:4 usledili su u samom finišu utakmice, tačnije u 80 kada tačku na visoku pobedu  Mešva stavlja svojim pogotkom Radosavljević posle dupog pasa  sa Nikilićem nije mu bilo teško da se iz neposredne blizine upiše  u strelce.