25. april 2024.

DZELATOVIĆ NOSI BODOVE KUĆI

ZONA ZAPAD

SLOGA(M)- MORAVA 1918 1:2 ( 0:1)

Majdevo: Gledalaca 200. Sudija: Stefan Vukumirović ( Velika Gradiška) 7. Strelci: Stojadinović u 90 +3 (KU) za Slogu. Dzelatović u 17, 88 za Moravu 1918. Žuti kartoni: Nij eih bilo

SLOGA (M): Unić 6, Ivanović 6 ( Knežević 6), Stojadinović 6 6 ( Radojković 6), Čukuranović 6,5, Savić 6,5, Jevtić 6, Milojević 6, Stojadinović 7, Pavlović 6,5, Stojković 6, Velisavljević 6,5.

MORAVA 1918: Petrović 7 ( Dujkić-), Miloradović 7, Ćosić 7, Stanković 7, Bogojević 7, Mladenović 6,5, Tacković 6,5, Ćurić 6,5, Manojlović 7, Todorović 6,5, Dzelatović 8.

Igrač utakmice: Dzelatović

Da u svojim redovima Ćuprijčani nemaju kaitena Dzelatovića sigurno bi ishod utakmice u Majdevu bio sasvim drugačiji.Kapiten gostiju je sa dva pogotka doneo vrednu pobedu gostima. U prvom delu igre u strelce se upisao u  17 minutu i to je bio rezultat prvog dela igre.

U durgom delu u samom finišu utakmice još po jedan pogodak na obe strane. Najpre je u 88 minutu svojim drugim pogotkom Dzelatović udvostučio voćstvo svog tima i činilose da je to konačan rezultat utakmice. Međutim u nadoknadi vremena dosuđen je i relaizovan kazneni udarac za domaće kojeg je izveo Stojadinović i postavio konačan rezultat na utakmci   u Majdevu Sloga – Morava 1918  1:2.