29. mart 2024.

DURLANCI BOLJI OD PANTELEJCE

ZONA CENTAR

OFK SINĐELIĆ – OFK NIŠ 3:0 (3:0)

Niš. Stadion u Durlanu. Gledalaca 200. Sudija: Vladan Spasić ( Niš) 7. Strelci: A. Stojković u 6, 20, D. Stamneković u 43 min. Žuti kartoni: Nije bilo.

OFK SINĐELIĆ: Stoiljković7, Topalović7, Jović 7,5, Mršević7, Ivečić 6,5,(Stojanović 7),  Stojković 8,(M. Arsić 7),   Ikić7,5,(Milošević 7),  Mitić7,(Ajdarević 7),  Stamneković6,5 (Cvetanović 7 ) Cvetković7, Stošković7,

OFK NIŠ: Ilić6, Dinov6, Petrović6,(Đurić 6), Nešić 6, Gavrić6, Jakovljević 6,(D. Petrović 6),  Radenković6,5 Lazarević6, Mirčić6,5 Mijljković6, Jovanović 6 (Jović 6)

Igrač utakmice: Aleksandar Stojković

Lokani derbi u Nišu zasluženo je pripao domaćem timu, koji je sve rešio u prvom delu utakmice, postigavši tri pogotka. Centralna figura bio je golgeter Aleksandar Stojković koji je mrežu Pantelejaca načeo već u 6 minutu igre. Prednost domaćina udvostučio je isti igrač u 20 minutu igre. Konačnih 3:0 delo je Stamenkovića u samom finišu prvog dela tačnije u 43 minutu. U drugom delu utakmice nije bilo golova, domaćin je strpljivo čuvao stečenu prednost iz prvog dela, gosti su pokušavali da ublaže poraz, ali mreže su u drugom delu mirovale na obe strane.