19. april 2024.

Drama u finišu utakmiceu Trsteniku

SRPSKA LIGA-ISTOK

TRSTENIK PPT-JEDINSTVO(P) 1:1 (0:0)

Trstenik: Sudija: Nikola Babić( Aleksinac ) 7. Stelci: D. Vukćević u 90 za trtsenik PPT, N. Vasić u 90 + Jedinstvo(autogol)

TRSTENIK PPT: Mitić 6, Aleksić 6,5, Aksentijević  6,( Milošević-), , N. Stanković 6, ( Todorović-), Pecić 6,5, Brborić 6,5, Vukićević 6, Vasić 5, Đonić 6,(  N. Đorđevoić -), Đ. Đorđević 6,5, (Vukosavljević-), Krkić 7.

JEDINSTVO(P): Jokić 7, Radovanović 6,5, Tomić 7, Vasić 7,Radivojević 7, Crnojački 6 ( Koković 6), Stanisavljević 6,5, Kostadinović 5 ( M. Stankoivć 6), Radovanović  6,5, Jovanović 6,5, Petković 6,5.

Igrač utakmice Jokić

Drama u  Trsteniku u polsednjim minutima susreta, kada su viđena oba pogtka, koja su postigli igrači domaćeg tima, tako sebi oduzeli pobedu,a gostima iz Paraćina podarili ni krivim ni družnima jedan bod , koji su  osvojili autogolom igrača domaćih i to u nadokandi vremena. Domaći su došli  u voćstvo u 90 minutu pogtkom D. Vukčevića i činolo se da su domaći osvojili ceo plen. Međutim u nadokandi vremena igrč domaćihn. Vasić  je nesmtreno startovao na loptu koja je završila u njegovoj mreži . Konačna rezultat 1:1 podela na ravne časti a slađa polovina pripala je gostima iz Paraćina.