29. mart 2024.

DO POBEDE U POSLEDNJIM TRENUTCIMA

ZONA JUG
PUSTA REKA- JEDINSTVO (GS) 3:1 ( 1:0)

Bojnik. Gledalaca 200. Sudija : Aleksandar Mladenović ( Bujanovac ) 7. Strelci: Stefan Stanković u 45, Ml. Jovanović u 90, Đorđević (a utogol)u 90+3 za Pustu reku, Trajković u 59 za Jedinstvo. Žuti kartoni: N. Jovanović. Danilo Stanišić( Pusta reka), A. Ristić ( Jedinstvo), Crveni karton: Aleksić u 65 min( Jedinstvo)

PUSTA REKA: Siniša Stanković7, N. Petrović7, Stojčić7, Vidojević7, L. Petrović7, Ilić7, Danijel Stanišić7, A. Stanković7,5, Stefan Stanković 7,5,(Mladen Jovanović7,5) Nemanja Jovanović 7, Danilo Stanišić 7.

JEDINSTVO (GS): Aleksić 6, Novović7, Ristić6,5, V. Stefanović7, Marinković6, Alepijević6, (Đorđević 5)Dimitrijević6, Trajković7, Blagojević6, D. Stefanović7, St. Stefanović 7.

Igrač utakmice Mladen Jovanović

Jedini pogodak u prvom delu utakmice postignut je u poslednjem minutu igre  a strelac je mladi Stefan Stanković i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom delu utakmice gosti su u 59 minutu preko Trajkovića stižu  do izjednačenja i taj rezultat je bio sve do nadaknadu vremena kada je usledila prava drama. Mladi Mladen Jovanović  joe postigao pobedonosni pogodak, da bi samo minut kasnije gostujući igrač rezervist Đorđević pogodio sopstvenu mrežu i postavio konačan rezultat od 3:1 u korist domaćina.