25. april 2024.

DO BODOVA U PRVOM DELU IGRE

RADAN- JEDINMSTVO (GS) 4:1 ( 3:0)

Lebane; Gledalaca 300. Sudija: Natalija Krstić ( Vranje) 8. Strelci: Ilić u 13, Savić u 26, Perić u 45 , Živković u 73 za Radan, Stefan Stefanović u 49 za Jedinstvo. Žuti karton: Prokopović ( Radan).

RADAN: Ivanović 7, Stoiljković 7, Stojković 7, Milošević -( Perić 7), Cvetković 8, Savić 7,5, Grozdanović 7, ( Anđelković 7), Kostić 7 ( Živković 7), Ilić 7 ( Stoiljković 6,6), Stevanović 7, Prokopović 6,5,

JEDINSTVO (GS): Aleksić 7, Cvetković 6,5, Dimitrijević 6, Đorđević 6,6, Marinković 6,5, Alepijević 6, Adzić 6,5, Mitić 6,5, Mijalković 6,( Pejković 6,5), Novović 7, Stefanović 6

Igrač utakmice:Marko Cvetković

Oslabljeni gosti bez nekoliko standranih prvotimaca nisu mogli da pružen dostojan otpor razigranoj mladoj ekipai domaćin. Već u 8 minutu kapiten Kostić se našao oči u oči sa golmanom Aleksićem ali je šutirao pravo u njega.

Pet minuta kasnij eprva radost za domaćina strelac je sve bolji u redovima domaćih Ilić na odlično proigravanje od starne Savića. Prednost je udvostučena u 26 minutu pogotkom Savića posle jedene gužve pred golom golmana Aleksića.

U poslednjim minutama prvog dela rezervista Perić je izbio sam pred golmana Aleksića i manirom iskusnog strelca poslao lotu u nebrnjenu mrežu. Sati rezultatom se otišlo na odmor i već tada je bili jasno pitanje pobednika,

U drugom delu na samom početku ko bi drugi nego kapiten i golgeter zone Stefan Stefanović smanjije prednost domaćin asvojim pogotkom na dva gola razlike. Konačan rezultat 4:1 usledio je u 73 minutu igre. Savić je šutirao na gol Alkeksić je krajnjim naporima odbio loptu,sve je to dobro pratio Živković

i nije mu bilo da pored golmana Aleskića koji je bio u padu pošalje loptu u nebranjenu mrežu i do kraja utakmice se ispostavilo da je to konačan rezultat.