“ĆURANIMA“ SASEČENA KRILA

SRPSKA LIGA-ISTOK

MEŠEVO- GFK  JAGODINA

3:0 (3:0)

Meševo: Gledalaca 300. Sudija: Jovan Bojičić(Niš) 7. Strelci: Dašić u 3 , M.Nikolić u 15,44 min. Žuti kartoni: Pavlović, Pendo, Ristić, Dašić, Savić (Meševo), Vujčić, Dolovac, Dimić, Jorgovanović (GFK Jagodina).

MEŠEVO Mitić 7, M. Nikolić8, Zdravković 7 ( Đokić-), Pavlović 7, Pendo 7 ( N. Jovanović-), Ristić 7 ( Jevtić7, ), Živić 6,5 ( Stojanović-), Čolović 6,5, Majdevac 7, Dašić 7,5, Savić 7,5.

GFK JAGODINA: Kovačević 6, Đorđević 6, Nikša Vujačić 6, Nikola Vujčić 6, Dolovac 6 (Ilić -), Dimić 6 ( Maksimović 6), Jorgovanović 6 ( Sukačev 6), Kocić 6 ( Maljković-), Bogdanović  6 ( Janković 6), Vasić 6, Jakovljević 6.

Igrač utakmice: M. Nikolić

Meševo je zaigralo na svom terenu kako treba i visoko porazili gosta iz Jagodine sa tri gola razlike, pogotcima u prvom delu igre. Seriju pogodaka već u 3 minutu otvorio je Dašić i najavio pobedu svog tima. Prednost je udvostručio dvostruki strelac M. Nikolić u 15 minutu igre.

Konačnih 3:0 postavio je  svojim drugim pogotkom u 44 a trećim za svoj tim i sa tim rezultatom se otišlo na zasluženi odmor. U drugom delu utakmice nije bilo golova, domaći su stečenu prednost iz prvog dela utakmice uspešno sačuvali i na kraju slavili zasluženu pobedu.