25. april 2024.

„ĆURANI“KLJUCNULI TROJKU U VLASOTINCU

SRPSKA LIGA ISTOK

FK VLASINA – GFK JAGODINA 1:2 ( 0:0)

Vlasotince: Sudija: Aleksandar Vukadinović(Niš)7. Strelci: Milić u 72 za Vlasinu, Živković Živković u 62, Sukačev u 82 za GFK Jagodinu. Žuti kartoni: Vlajković, Smiljković ( Vlasina9; Kovačević, Đorđević, Đ. Vasić, Sukačev(GFK Jagodina)

FK VLASINA: Marković 6, Petrov 6, Pekić 6, Marinković 6,5, Dojčinović 6 ( Pejčić 6,), Vlajković 6, N. Stanković 5,5 ( Petrov 6), Milić 7, I. Stojanović 5,5 ( Jemov 6), Smiljković 6 , Nikolić6.

GFK JAGODINA: Kovačević 7, Šorđević 7, Čalić 6,5, Vujičić 6, Dolovac 6 ( Jorgovanović-), Živković 7,5, Dimić 6,5, Janković 6,5, Kocić 6 ( Đorđević 7), Bogdanović 6 ( Sukačev 7,5), Vasić 6,5 ( Olić-).

Igrač utakmice: Sukaćev

U prvom delu utakmice nije bilo golova. Sva tri pogotka viđena su u drugom delu utakmice za vrednu pobedu Jagodinaca na vrućem terenu u Vlasotincu. Gosti su u 62 minutu preko ŽIvkovića prvi došli u voćstvo, da bi deset minuta kasnije Milić poravnao rezultat na 1:1 i dao nadu  da domaći mogu do celog plena.

Međutim odluka o pobedniku pala je u samom finišu utakmice tačnije u 82 minutu a strelac je rezervista Sukačev i svom timu doneo vrednu pobedu, dok domaćinu ostaje žal za propšuštenom pobedom kako bi se zadržali u gornjem delu tabele Srpskoligaša.