26. april 2024.

ĆUPRIJČANI SE RAZIGRALI U NASTAVKU

ZONA ZAPAD:

MORAVA 1818- Blagotin- 5:2 ( 1:2)

Ćuprija: Gledalaca 250. Sudija: Petar Milićević ( Kruševac) 7. Strelci: Dzelatović 20, 85, Tacković u 68, 76, Manojlović 82 za Moravu  1918, A. Nikolić,17,  Vasiljević 45 za Blagotin. Žuti kartoni: Mačužić, Panić ( Blagotin).

MORAVA 1918: Pujkić 7, (Petrović-), Miloradović 7, Ćosić 7, M. Stanković 7, Bogojević 7, Mladenović 7, Đorđević 6,5 ( Manojlović 6,5), M. Todorović 7, Dzelatović 8, Todorović 7,  Tacković 8.5.

BLAGOTIN: Savović 6, Manaković 6, Tavrić 6,5, Mačužić 6, Nikolić  7,  Stanojević 6, Panić 6, Stanojković 6 ( Popović-), Simović 6 ( Mladenović -), Mađarac 6,5, Vasiljević 7.

Igrač utakmice: Tacković

Gosti iz Pojne prvi deo utakmice rešili su u svoju korist, tek u nastavku domaći su shvatili da ekipa koja je došla u Ćupriji želi da se nadigrava, pa su ozbiljno ušli u durgi deo utakmice.

U prvom delu  gosti su prvi već u 17 minutu došli prvi u voćstvo da bi samo tri minuta kasnije Dzelatović poravnao rezultat. Ipak na odmor se odlazi voćstvom gostiju koji u 45 minutu preko Vasiljevića rešavaju prvi deo utakmice u svoju korist.

U drugom delu utakmice sa četiri pogotka Ćuprijčani su napunili do vrha mrežu golmana gostiju Savovića. Najpre na sceni stupa sa dva pogotka Tacković u 68 i 76 i preokreće rezultat u korist domaćina, i to je bio ključni momenat na utakmici, zato je i poneo epitet igrača utakmice. Sa još dva pogotka u samom finišu najpre Manojlovića u 82  i  tri minuta svojim drugim golom Dzelatovića  domaćini postavljaju konačnih 5:2 u korist  svoju i na svom kontu stavljaju nova tri boda.