19. april 2024.

Čekminci pevajući iz Kuršumlije

GRACKo-ČEKMIN 1:3 ( 1:0)

Kuršumlija: Sudija: Aranđel Veljković( Vranje) 8. Strelci: D. Miličević u 44 za Gracko, J. Mitić u 54, S. Stanković u 69, S. Stamenković u 72 za Čekmin.Žuti kartoni: Rašić, N. Ristić ( Gracko), J. Marinković Momirović, Zdravković(Čekmin), Crveni karton: D. Milićević u 60 min. ( Gracko).

GRACKO: Kovačević 6, L. Živić 6 ( I: Lazić 6), Rašić 6,( D.Marinković 6), Stefanović  6, Milenković 6, Kukureković 6, Ristić 6 ( Šaćiri -), Vasić 5,5 ( Danić 6), Milićević 6, N. Mirković 6, P. Mirković 5,5 ( F. Todorović-).

ČEKMIN: Dimitijević 7, S. Ilić 7,(Dimitijević 7). Stamneković 7,(Cekić -),  S. Stanković 7, ( Stanisavljević-),  Marinković 6 ( J. Mitić 8), Vučković 7, Mladenović 7, Momirović 7, Tasić 7, Stoiljković 7, Zdravković 7

Igrač utakmice: Jovica Mitić

U prvom delu bledo izdanje gostiju iz Čekmina, što je omogućilo  domaćinu da taj period igre reši u svoju korisat pogotkom Milićevića u samom finišu  i na odmor se otišlo sa prednost domaćina . U drugom delu igre gosti su se trgli i preokrenuli rezultat u svoju korist postigavši čak tri pogotka. Čekminci stižu do izjedanečnaja  u 54 minutu igre  strelac je rezervusta J. Mitić i tako poravnava rezultat na 1:1. Domaći od 60 minuta ostaju sa igračem manje na terenu pošto je posle udaranja igrača Čekmina  Dimitijevića opradano put u svačinici zasužio D. Milićević, što je gostima do kraja u neku ruku olakšalo posao do pobede.

Na asistenciju J. Mitića u 69 minuti igre Stefan Stanković postiže drugi pogodak za Čekmin i preokreće rezultat u njihovu korist. Konačnih 1:3 samo tri minuta kasnije ponovo je J. Mitić asistent koji beži po levoj starani  i pronlazi I. Mladenovića  koji još bolje na pravo mseto upošljava S. Stamenkovića  koji oličnim udarcem postiže pogodaka za  vrednu pobedu na gostovanju.