20. april 2024.

„Carići“ očerupali „Orliće“

Niš: Stadion Car Konstantina na Bubnju. Gledalaca 1.000. Sudija: Stefan Ćirić ( Pirot ) 8. Stelci: Đ. Stanković u 32, 40, Mićunović u 89 minutu za Car Konstantin, Ikić u 76 i 87 za OFK Sinđelić. Žuti kartoni: Trajković ( Car Konstantin), M. Jović ( OFK Sinđelić).

FK CAR KONSTANTIN: A. Stanković 7, Jovanović 7 ( Stojadinović 7), M. Petrović 7,5, Denić 8, Trajković 7, Mitić 7, S. Petrović 8, Jović 7,5, Đ. Stanković 8,5, Nikolić 8 ( I. Ristić -), Ivanović 7 ( Mićunović 7).

OFK SINĐELIĆ: Babić 6, Petrović 6, M. Jović 7, Marinković 7, Simov 7 ( Mirćić 6), Ajdarević 6 ( Jovanović 6), Tošić 6, Pejčić 7 ( Tasić 6), Branković 6, Kaličanin 7, Ikić 8.

Igrač utakmice: Đorđe Stanković

Divna fudbalska predstava na Bubnju. Gradski ujedno i derbi 28 kola Srpske lige izmamio je veliki broj gledalaca na tribine stadiona na Bubnju. Viđen je pre svega dobar fudbal, možda iznad ranga takmičenja. Domaći su zasluženo pobedili, ma da su do nje došli u predposlednjim minutu igre, ma da su imali dva gola prednostiposle prvog dela igre. Za tako nešto pobrinuo se Petar Ikić napadač „ orlića“ sa dva pogotka. Tako je utakmcu u finišu učinio dramatičnom.

Već u 5 minutu kolosalna prilika za goste sa Panteleja. Branković je po desnoj strani sam sebi stvorio priliku, ušao u kazneni prostor domaćina, međutim malo je oklevao i golman domaćih je bravuroznom intervencijom sprečio siguran pogodak. Na suprotnoj strani u12 minutu mu se revanširao njegov kolega takođe sa br. 9 na leđima Đorđe Stanković, zamalo je zakasnio i šansa je otišla u nepovrat. Pet minuta kasnije još jedna prilika za domaće koju je propustio Mitić kada je sa distance šutirao pored gola.

Prva radost za domaćina stigla je u 32 minutu, kada su postigli prvi pogodak na utakmici. Korner sa leve staren izveo je Jović a sa nekih desetak metara je Đorđe Stanković po prvi put matirao Babića. Do odlaska na odmor još jedan pogodak domaćih , ponovo je strelac Đ. Stanković skoro na identičan način, samo što je ovog puta korne r izveo Mitić a dvostruki strelac je po drugi put matirao Babića. Sa tim rezulataom se otišlo na zaslužen odmor, pogotovu za domaće koji su stekli kapitalnu predost od dva gola razlike.

Na početku drugog dela u 53 mintu na cenru su se sudarli žestoko glavama Ivanović iz domaćeg i kapiten Simov iz gostujućeg sastava. Po ukazanoj lekarskoj pomoći morali su u svlačionice obadvoje sa hematomima na glavama. Sve do 76 minuta ništa se značajnije nije događalo, kada na sceni stupa Petar Ikić igrač gostiju koji beži odbrani domaćina i postiže prvi pogodak na utakmci. Smanjujući prednost domćina od dva gola razlike.

Igrao se 86 minut kada je kapiten Jović jednom dubinskom loptom uposlio Mićunovića , koji se našao u prilici ali je uputio udarac iz povoljne prilike pored gola. I kako to biva u fudbalu usledila je samo minut kasnije kazna. U 87 minutu 2:2 na sceni je ponovo Petar Ikić koji se u gužvi pred gol domaćih najbolje snalazi i glavom šalje loptu u mrežu, najvljujući dramu u finišu utakmice. Dva minuta kasnije pada odluka o pobedniku. Sa desne strane je centrirao Stojadinović, na drugoj stativi se našao Mićunović upitio udrac glavom. Babić je kratko odbio loptu, međutim Mićunović je nogom nekako ugurao loptu u nebranjeni deo mreže. Pogodak koji je izazvao erupciju oduševljenja kod pristalice domaćeg tima. Nova vredna pobeda „ carića“ u borbi za drugu poziciju na tabeli. Serija dobrih rezultata se nastavlja , dva kola pre kraja prvenstva.

Veliko nam je zadovoljstvo što imamo izvanrednu pomoć koja nam daje snagu da vam predstavimo ovaj članak i iskreno vjerujemo da vam nudi ogromnu vrijednost. Ako ste neko ko uživa u kockanju, toplo predlažemo da se udubite u Slotogate jer je uvijek mudro provesti istraživanje o online kazinu prije nego što se prepustite igranju igara za pravi novac. Ova vrhunska platforma za igre nudi neusporedivu zabavu i detaljne procjene o online kockarnicama, programerima igara i kazino igara, uključujući slotove i stolne igre koje će vas sigurno potpuno zadovoljiti. Pa zašto ne biste posjetili i iskusili ove izuzetne mogućnosti već danas?