19. april 2024.

ČARAPANI BROJALI DO SEDAM

ZONA ZAPAD

JEDINSTVO 1936- ORLOVI  7:1 ( 2:1)

Kruševac: Gledalaca 250. Sudija: Stefan Milošević (Jagodina) 7. Strelci: Gašić u 38 (KU), S. Jovanović u 45,48, Simonović u 69, 83, N. Jovanović u 70, Milanović u 90 za Jedinstvo 1936, Petronijević u 14 za Orlove. Žuti kartoni: Vujičić, Vidojević, (Jedinstvo), Didanović, Dzolić, Ćirić (Orlovi).

JEDINSTVO 1936: I. Stanković -, Kiš 7, Vujičić 7, Gašić 7,5, marković 7, Milosavljević 7, Milanović 7,5, Stanić 7, (Simonović 8), S. Jovanović 8 ( Zečević-), Vidojević 7 (Zdravković-), N. Jovanović 7,5

ORLOVI: N. Filić 5, Milić 5, Radović 5, Petrović 5, janjić 5,5, Didanović 5,5, Petronijević 7, Dzolić 5, Radičević 5, Đ. Filić 5,5.

Igrač utakmice: S. Jovanović

Domaći su do vrh anapunili mrežu golmana Orlova N. Filića naročito u drugom delu utakmice kada su čak pet puta matirali golmana gostiju iz Jasenova. U prvom delu utakmice gosti su prvi došli u voćstvo još u 14 minutu igre preko Petronijevića i činilo se da će pružiti dostojan otpor favorizovanom domaćinu. Međutim ulsedilo je u 38 izjednačenje iz kaznenog udarca preko Gašića, da bi potpuni preokret usledio u 45 minutu pogotkom S. Jovanovića. U drugom poluvremenu strelci su bili ponovo S. Jovanović u 48, Simonović u 69 i 83, N. Jovanović u 70 i tačku n avisoku pobedu stavio je Milanović u 90 minutu za konaćnih Jedinstvo 1936-Orlovi 7:1.