25. april 2024.

ČARAPANI BROJALI DO OSAM

ZONA ZAPAD

JEDINSTVO 1936 – Lugomir 8:0 (4:0)

Kruševac: Gledalaca 300. Sudija: Stefan Vukmirović ( Bosanska Gradiška), Strelci: M. Milanović 6, 54, N. Jovanović 16, 58, 61, Milosavljević 39, S. Jovanović 42, Vujčić 77 min. Žuti kartroni: Nije ih bilo.

JEDINSTVO 1936: B. Jovanović -, Kiš 7, Vujović 6,5 ( Zdravković 6), Gašić 7,5, Marković 75, Milosavljević 7,5, (Stanić 7), Milanović 8, (Đokić 7), Vujičić 7,5, S. Jovanović 7,5, (Simonović 7), Vidojević 7, N. Jovanović 9.

LUGOMIR: Huskić 5, Vasić 5 ( Maksimović 5), B. Jovanović 5,5, D. Filić 5, Marinković 5, Lukić 5 ( Filipović 5), Stojković 5, Đurđević 5 (Jeftić 5), Milošević 5 ( Marković 5), M. Filić 5, Eraković 5.

Igrač utakmice: Nikola Jovanović

Po četiri pogotka u oba dela i prava katastrofa za goste koji su se predstavili u bledom izdanju. Seriju pogodaka započeo je već u 6 minutu igre  M. Milanović Prednost je udvostručio u 16 minutu najbolji pojedinac Nikola Jovanović . Treći pogodak delo je Milosavljevića u 39 minutu da bi samo tri miuta ksnije u 42 S. Jovanović postavio konačan rezultat prvog dela igre.

I u drugom poluvremenu ista slika na terenu postojao je samo jedan tim to je domaćin koji je sa još četiri pogotka  udvostručio rezultat. Već u 54 minutu M. Milanović se po drugi put upisuje u strelce za peti pogodak svog tima. Samo četiri minuta kasnije N. Jovanović postiže i drugi pogodak za 6:0. Još dva pogotka  do kraja trećći gol na utakmici N. Jovanovića u 61 što mu je omogućilo da bude igrač utakmice sa tri pogotka. Konašnih 8:0 delo je Vujčića u 77 minutu i gosti su kući otputovali sa punom mrežom golova na ovoj utakmici. Gde je jEdinstvo pokazalo pravo lice.