25. april 2024.

“ČARAPANI” BROJALI DO ČETIRI

ZONA ZAPAD

JEDINSTVO 1936- SLOGA(M) – 4:1 (3:0)

Kruševac: Gledalaca 300. Sudija: Slobodan Mitrović(Vidina) 7. Strelčci: Simonović u 15, 70, Marković 28 Milanović 33,min za Jedinstvo 1936, Pavlović u 87 za Slogu (M). Žuti kartona nij ebilo. Crveni karton: Radojković u 27 min.

JEDINSTVO 1936: I. Stanković 7, Kiš 7, Vujović 7, Gašić 7,5, Marković 7,5, Nilosavljević 7, Milanović 7,5 Vujičić – ( Đokić 7), Simonović 8, Vidojević 7, Marković 7.

SLOGA (M): Radojković – Ivanović 6 ( Minić 6), Stojadinović 6 ( Unić 6), Savić 6 ( Velisavljević 6), Jevtić 6,5, Milojević 6,5, Janković 7, Pavlović 7, Stojković 6 ( Radojković 6 ), Čukuranović 6 ( Petrović 6), Stojanović 6,5.

Igrač utakmice Simonović

Sve je rešeno u prvom delu sureta kada su domaći prvi deo igre rešili u svoju korist sa tri gola razlike, dok je u nastavku bilo dva po jedan na obe stane. Seriju pogodaka započeo je u 15 minutu najbolji pojedinac utakmice Simmonović, kada je prvi put  doveo domaćina u zasluženo voćstvo, pošto su predhodno opsedali gol gosdstiju iz Majdeva.Prednost domaćih udvostručio je Marković  u 28  minutu i već tada se nazirala visoka pobeda domaćina.  Do odlaska na odmor samo pet minuta ksnije Milanović se i on upisuje u strelce i sa tim rezultatom se otišlo na zasluženi odmor kad je reč o domaćoj ekipi.

U drugom delu utakmice domaći su smanjili gas igrali onoliko koliko im treba  za pobedu i u takvoj igri viđen je po jedan pogodak na obe strane. Najpre je visoku prednost od 4:o doneo svojim drugim pogotkom na utakmci Simonović, da bi gosti u samom finišu utakmice, tačnij eu 87 postigli počasni pogodak za konačnih 4:1 u korist Kruševljana.