29. mart 2024.

BUKOVIK PEVAJUĆI IZ ORLJANA

ZONA CENTAR

ORLJANE – BUKOVIK 2:3 ( 0:0)

Orljane: Gledalaca 200. Sudija: Danilo Đuričković 7. Strelci: Stanojević u 80, Simić u 90 za Orljane, Živković u 72, Avramović u 75, Dušanić u 78 za Bukovik. Žuti kartoni: Simonović( Orljane), Avramović ( Bukovik).

ORLJANE: P. Jovanović 6, N. Nikolić 6, (Ivanović -), Cvetković 6 ( Simonović -), Stanković 6, Zdravković 6, Simič 7, Dekić 6 ( Milutinović 69; Milenković 6,5, Dimitrijević 6, Stanimirović 6 ( Stojanović-), F. Nikolić 6,5.

BUKOVIK: Stefanović 6,5, Kostić 6,5 ( Đorđević 6,5), Tasković 7, Danić 7, Dušanić 7, Živković 7, Prokić 6,5, Marković 6,5, Ivanović 6, Avramović 7, Zdravković 7.

Igrač utakmice Dušanić

U prvom delu utakmice nije bilo golova, igralo se uglavnom između dva šesnaesterca sa po nekoliko poluprilika za postizanje pogodaka.

Sva pet pogotka viđena su u drugom delu uitakmice. Seriju je otvorio živković u 72 minutu da bi samo tri minuta kasnije prednost udvostručio Avramović samo tri minuta a kasnije Dušanić povećava na tri gola razlike i ćinilo se da je na pomolu prava katastrofa domaćina, kada su primili tri pogotka za deset minuta. Međutim u posednjih deset minuta utakmice dva pogotka domaćina i tako je ublažen visok poraz. Najpre je u 80 strelac  za domaće bio Stanojević, da bi Simić u 90 minuttu postavio konačan rezultat u Orljanu 2:3 i zlata vredna pobeda tima iz  Ražnja na gostovanju.