29. mart 2024.

Brzobrođani novi Srpskoligaši

ZONA CENTAR

OFK BRZI BROD-PUKOVAC 3:0 (2:0)

Brzi Brod:  Sudija: Dalibor Manojović(Knjaževac) 8. Strelac: Mladen Tošić u 2, 43, 68 minutu. Žuti kartoni:Andrić, Nedeljković(Brzi Brod), Živković, Mišić, Trajković, Marjanović, Iskrenović(Pukovac).

OFK BRZI BROD: Đorđević 7, Kostić 7,5, Cvetanković 7 ( Tasić-), Pavlović 7, (U. Jovanović 7), P. Stojanović 7 ( D. Cvetanović 7), J. Jovanović 7 ( Milenković7, Anđelković 8, Tošić 9, Marković 7,5, Andrić 8, Nedeljković8.

PUKOVAC: Ilić 6, Smiljković6, Jovanović 6,5, V. Živković 6 ( Iskrenović 6), Mišić 6,5, Perić 6,5, A. Živković 6 , Ranđelović- ( N. Janković 6), Momirović – ( N. Marjanović 6), Jankaović – ( Mitić6), Trajković6.

Igrač utakmice: Mladen Tošić

U divnom fudbalskom ambijentu pred možda 3.000 i više gledalaca pored samog igračišta na obližnjem brdu, fudbelri OFK Brzi Brod su u odlučujućoj utakmici za prvo mesto, koje vodi među članove Srpske fudbalske lige-itok visoko porazili Pukovac i  dva kola pre kraja ostavrili svoj životni san, ovog uzornog fudblaksog kolektiva iz  predgrađa Niša.

Sve je počelo na strani domaćina koji su već u 2 minutu utakmice došli prvi u voćstvo pogotkom najboljeg pojedinca i tvorca ove pobede Mladena Tošića koji je naćeo vrlo rano mrežu gostiju iz Pukovaca. U samom finišu prvog dela igre na sceni ponovo stupa Tošić koji udvostručuje prednost svog tima i sa tim rezultatom se otišlo na zasluženo odmor, sa relanim šansama za pobedu domaćina.

U drugom delu utakmice ponovo domaćin diktira tempo igre stavra priliku za prilikom ali konačnih 3:0  za domaćina stižu u 68 mintu „het-trikom“ Tošića. Do kraja nije bilo više golova, tako da su domaći sačuvali visoko stečenu prednost. Posle poslednjeg zvižduka saveznog sudije Dalibora Manojlovića iz Knjaževca, igrači i sipatizeri  OFK Brzog Broda su proslavili na veličanstven način , pobedu koja znači stepenik više, koji se zove-SRPSKA FUBDALSKA LIGA-ISTOK………. SREĆNO BRZOBROĐANI