25. april 2024.

BOJNIČANIMA CEO PLEN NA BAZI JUG

NEBESKI ANĐELI – PUSTA REKA 1:2 (1:2)

Bujanovac: Gledalaca 100. Sudija: Lazar Ilić (Vranje/, Strelci: P. Petrović u 4o, Danijel Stanišić u 4 i Aleksandar Stanković u 43 za Pustu reku .Žuti kartoni: P. Petrović, A. Stojković, Jovičić 8 N. Anđeli), Dinić, A. Stanković (Pusta reka).

NEBESKI ANĐELI: Mirdzć 7, Ristić 6 ( M. Stevanović -), Ignjatović 6 ( Nešić-), Cvetković 6, Trajković 6,5, Strahinjić 6,5, A. Stojković 6 ( Jovićić 6), N. Jovanović 6, P. Petrović 7, Stošić 6, B. Jovanović 6 ( Stojković6).

PUSTA REKA: Siniša Stanković 7, L. Petrović 7, Dinić 7, Vidojević 7,5, Miljan Stojanović 8, Stojčić 7, N. Petrović 7, N. Jovanović M. Jovanović-), S. Stanković ( Stoiljković 7)

Igrač utakmice: Miljan Stojanović

Bojničani su prijatno iznenadili vojnike i zsluženo ossvojili ceo plen. Sve je rešeno u prvom delu utakmice kada su viđen i sva tri pogotka. Već u 4 mninutu brzonogi Danijel Stanišić je  umako odbrani domaćih i matirao Mirdzića. U samom finišu prvog dela domaći poravnavaju rezultat na 1:1  a strelac je P. Petrović u 40 minutu. Samo tri minuta A. Stanković poostiže drugi pogodak za Bojničane i postavlja konačan rezultat  još u prvom  delu igre, pošto u nastavku nije bilo pogodaka, gosti su predvođeni štoperom Miljanom Stojnaovićem odoleli svim napadaima domaćih i sačuvali rezultat i vrednu pobedu.