20. april 2024.

BOJNIČANI DO BODOVA U DRUGOM DELU

PUSTA REKA- GRADSKO 3:0 (0:0)

Bojnik. Gledalaca 100. Sudija: Danilo Spsić 8 Leskovac) 7. Strelci: Đenić u 68, L. Petrović u 73, Danijel Stanišić u 83 min. Žuti kartoni: N. Petrović ( Pusta reka), N. Ristć ( Gracko).

PUSTA REKA: Siniša Stanković 7, N. Petrović 7, Stojčić 7, Vidojević 7, L. Petrović 7,5, Ilić 6,5,(Ljubenović 6), Danijel Stanišić 7,5, A. Stanković 7, Đenić 7,5, N. Jovanović 6,5, Ml. Jovanović 6,5 .

GRACKO: Filić 6 , Lazić 5,5, (Stefanović-), Todorović 6, (Ničić ), Kukureković 6, Danić 6, Milošević5,5, Živić 6,5 Matović 6 (Rašić ), Kovačević 5,5 (Redzepi-), Mirković 6 Ristić 6

Igrač utakmice: Đenić

Bojničani su do pobede došli u drugom delu sureta, pšošto su u prvom poluvremenu mreže mirovale,jer su se gosti sa Kosova i Metohije uspešno branili i u tom periodu igre sačuvali gol. Mrežu gostuju načeo je Đenić u 68 minutu , da bi samo pet minuta kasnije tu prednost udvostručio Lazar Petovič. Konačnih 3:0 delo je Danijela Stanišića u samom finišu utakmice za sigurnu pobedu i nova tri boda na kontu bojničan