20. april 2024.

BOJNIČANI BROJALI DO OSAM

PUSTA REKA- LUGINA 8:2 (5:0)

BOJNIK: GLEDALACA 200. Sudija: Nikola(S) Antić(Leskovac) 7. Strelci: Danilo Stanišić u 2, 8, A. Stanković u 32, Đenić u 25, 72, N. Petrović u 35, N. Jovanović u 62, Danijel Stanišić u 64 za Pustu reku, Š. Limani u 90 i 90+3 za Luginu. Žuti kartoni: L. Petrović ( Pusta reka), Aliju, Bektaši Š. Limani (Lugina) Crveni karton: Aguši u 88 ( drugi žuti).

PUSTA REKA: Đikić 7, Stojanović7 (Siniša Stanković -), Ilić 7, Danijel Stanišić 7, 5, A. Stanković 7,5, N. Jovanović 7,5, Danilo Stanišić 8,(Azirović 7), Ljubenović 7, Đenić 8, N. Petrović 7,5, L. Petrović 7.

LUGINA: B. Redzepi 6, Aliju 6 Kamberi 5Abdulahu 6 Bektaši 5, Limani 7,5, Rašiti 5, Dzelili 5,5, S.Redzepi 5,5, Jakupi 6 Zairi 6 (Aguši 5)

Igrač utakmice: Đenić

Očekivana visoka pobeda domaćina u igri sa gostima iz Preševa koji su se predstavili u lošem izdanju. Već u prvom poluvremenu sve je bilo rešeno kada je domaćin postigao pet pogodaka i pitanje pobednik aje već tad bilo rešeno. U drugom delu još tri pogotka za visoko voćstvo od 8:0. U poslednjim minutama igre gosti su isoristili opštenost domaćina i preko Limani za tri poslednja minuta postigli dva pogotka i ublažili malo visok poraz .