29. mart 2024.

BELOPALANČANI IZNENADILI KNJAZA

ZONA ISTOK

OFK KNJAZ- RAJKO MITIĆ  1:3 ( 0:1)

Knjaževac: Gledalaca 200. Sudija: Miloš Ćirić(Pirot) 7. Strelci:I. Nikolić u 81 za Knjaz, Mladenović u 32(KU), Krstić u u 49, M. Stojanović u 82(AG) za Rajko Mitić.

Žuti kartoni: Raičković, Milutinović, Nikolić, Stojanović, Cibrić (Knjaz), Nešić ( Rajko Mitić), Crveni kartoni: Stojanović u 35 D. Arsić u 54 min., (Knjaz).

OFK KNJAZ: Milosavljević 6, Milijić 6, Milutinović 6, Mladenović 6, Antić 6, M. Stojanović 6, I. Nikolić 6, Jonić 6 ( Cibrić -), Milenković  7, Đorđević 6,5, Raičković 6 ( Manojlović 6)

RAJKO MITIĆ: Stanković 7, Nešić 7, Vitronjak 7, Dodić 7, Ilić 6,5, Janković 7, Krstić 8, Anđelković 7, Milošević 7, Đurić 6,5, Mladenović 7.

Igrač utakmice: Krstić

Belopalančani su napravili iznenađenje u Knjaževcu savladavši vrlo dobru ekipu Knjaza (1:3) i tako stavili do znanja da nisu tim za podcenjivanje bilo kom domaćinu. Prvi deo utakmice rešili su takođe u svoju korist pogotkom Mladenovića u 32 minutu iz kaznenog udarca. U drugom delu prednost gostiju udvostručio je već u 49 minutu Krstić i tada nagovestio pobedu gostiju.  U samom finišu utakmice viđena su još dva pogotka oba su postigli igrači Knjaza ali jedan u protivničkoj drugi u sopstvenoj mreži.

Najpre je u 81 minutu  I. Nikolić smanjio prednost na jedan pogodak (1:2) i najavio mogućnost makar izjednačenja do kraja utakmice. Međutim  samo minut kasnije igrač domaćih Stojanović je postigao pogodak u sopstvenoj mreži i tako postavio konačnih 1:3 u Knjaževcu, uskrativši mogućnost domaćinu da izbegne poraza.