Rezultati, tabele, raspored za lige FS –RIS-a

SRPSKA LIGA – ISTOK

REZULTATI 30 KOLA 18/19 .05. 2019 god. Su: 1. Jedeinstvo(P) – GFK Dubočica, 2:1 2. Moravac-Orion – Radnički/SV), 4:3, 3.Dunav –Jedinstvo(B) 2:0 4. Jagodina-Tabane- OFK Sinđelić 3:0. 5.Rtanj- Trstenik PPT 3:2, 6. SFS Borac- Pukovac 6:0, 7. Budućnost(P) – Zaplanjac 3:1, 8.Radnički(P)- Car Konstantin, 1:3, 9. Temnić 1924- Radan 2:1.

TABELA POSLE 30 KOLA: 1.Rdanički(P) – 75, 2. Temnioić 1924 – 72, 3. Car Konstantin – 57, 4. Jagodina- Tabane – 55, 5. Budućnost(P) – 54, 6. Moravac – Orinon – 52, 7. OFK Sinđelić – 47, 8- Dunav – 42, 9- Jedinstvo(B) – 41, 10. SFS Borac – 38, 11. TrstenikPPT – 36, 12. Zaplanjac – 25, 13. GFK Dubočica – 35, 14. Radan – 32, 15. Rtanj – 28, 16. Radnički/SV) – 27, 17. Jedinstvo(P) – 27. 18. Pukovac – 13.

RASPORED UTAKMICA 31 KOLA: 25/26 . Maj od 17,00 čas: 1. Rtanj- SFS Borac – 2. TrstenikPPT- Jagodina- Tabane, 3. OFK Sinđelić – Temnić 1926 . 4. Jedinstvo(B) – Moravca-Orion, 5. Radnički(SV) – Radnički(P), 6. Dunav – Pukovac, 7. Car Konstantin – Budućnost (0), 8. Radan – Dunav , 9. Zaplanjac – Jedinstvo (P).

FUDBALSKA ZONA-JUG

REZULTATI 27 KOLA SU: 1. Sloga(L)- Jedinstvo(GS) 4:0, 2. Budućnost(O) – Pusta reka 3:2 3. Tanasko Rajić- Pćinja1:2, 4. Mladost(M) – Morava (VH) 5:0, 5. Vrnjska banja-Jedinstvo(P)2:3, 6. OFK Niš- Vlasina1:3, 7. Mladost(B)- Balkanski, 2:6, 8. Jablanica- OFK Brzi Brod 1:2

TABELA POSLE 27 KOLA: 1. Vlasina – 64, 2. Pčinja- 58, 3. Pusta reka- 47, 4. Balkanski – 45, 5. OFK Niš – 43, 6. Mladost (M) – 42, 7. Sloga (L) – 41, 8. Vranjska banja- 39, 9. Budućnost (O) – 38, 10. Jedinstvo(P) – 36, 11. Jedinstvo(GS) – 36, 12, Morava(VH) – 36, 13. OFK Brzi Brod- 34, 14. Tanasko rajić- 23, 15. Mladost(B) – 17, 16. Jablanica – 12.

RASPORED 28 KOLA: 25/26 .maj od 17,30,: 1: Balkanski – Tanasko rajić, 2. Pčinja- Budućnbost(O), 3. Pusta reka- OFK niš, 4, Morava (VH) – Sloga(L), 5, Jedinstvo(P)- Mladost(M) – 6. OFK Brzi Brod- Mladost(B), 6. Vlasina- Vranjska banja.

FUDBALSKA ZONA –ISTOK

REZULTATI UTAKMICA 27 KOLA 18/19 MAJ : 1. Svrljig- Malošište. 5:1, 2. Brodoremont- Timok 1919,2:3, 3. BSK- OFK Slatina, 0:1, 4. Našakrila 1936 – Majdanpek, 5. Timočanin – Moravica, 6. Rudar Alpos- Đerdap. 7. Hajduk Veljko- Bukovik, 8. Orljane- Kablovi.

TABELA POSLE 27KOLA: 1.Timočanin – 66, 2. Timok 1919 – 64, 3. Hajduk Veljko 81, 4. Moravica 46, 5. Svrljig – 38, 6. Brodoremont – 38, 7. Kablovi – 37, 8. Orljane – 36, 9. Đerdap – 36, 10. Naša krila 1936 – 35, 11. Slatina – 34, 12. Majdanpek – 34, 13. Bukovik – 31, 14. Malošište- 29, 15. BSK – 32, 16. Rudar Alpos- 9.

PAROVI 28 KOLA 25/26 Maj od 17,30: 1. Timok 1919- Rudar alpos, 2. Đerdap- Timočanin , 3. Mjadanpek – Orljane, 4, Kablovi – BSK, 5. Slatina- hajduk Veljko, 6. Bukovik- Brodoremont, 7. Moravica- Svrljig, 8. Malošište- Naša krila 1936.

FUDBALSKA ZONA –ZAPAD

REZULTATI 27 KOLA 18/19 MAJ SU :1. Jedinstvo-Sloga(D),3:1, 2. Napredak-Levač, 1:1, 3. Žitorađa- OFK Lugomir 3:4, 4. Juhor-Rembas 2:3, 5. OFK Topličanin –Župa, 5:4, 6. Jastrebac(B)- OFK Kosanica 1:0, 7. Bošnjane- Dragocvet1:1, 8. Jastrebac(VŠ) – Morava 1918 0:1.

TABELA POSLE 27KOLA: 1. OFK Topličanin – 67, 2. Rembas – 64, 3. OFK Kosanica – 61, 4. Župa- 41, 5. Morava 1918- 36, 6. Sloga(D) – 36, 7. Jedinstvo – 36, 8. Lugomir – 35, 9. Jastrebac (B) – 34, 10. Juhor – 33, 11. Napredak – 32, 12. Levač- 31, 13. Jastrebac (VŠ)- 27, 14. Žitorađa – 26, 15. Bošnjane- 24, 16. Dragocvet – 18.

RASPORED UTKMICA ZA 28 KOLO 25/28 maj od 17,30: 1. Sloga)D)- Jastrebac (VŠ), 2. OFK Kosanica- OFK Topličanin, 3. Morava 1918- Bošnjane, 4. Dragocvet – Jastrebac (B), 5. Župa- Juhor. 6. Rembas- Žitorađa, 7. Lugomir – Napredak, 8. Levać- Jedinstvo.

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac i portal "Jugmedia". Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
http://jugsport.net