Raspored Zona –jug jesen 2019-

SVETLOST UGLEDALA ZONU –JUG

I KOLO: 17/18 avgust 2019

OFK Kosanica- Sloga(L)

Pčinja- Budućnost (O)

Jedinstvo(GS) – Žitorađa

Jastrebac –Bobište

Nebeski anđeli-  Čekmin

Akdaemija-10- Morava (VH)

Jastrebac (B)- Svetlost

Vrnjska banja- Polet 1980

Slobodan. Pusta reka

 

II KOLO: 24/25 avgusst 2019

Sloga(L) – Polet 1980

Svetlost –Vranjska banja

Morava(VH) – Jablanica

Pusta reka- Akademija 10

Bobište – Nebeski anđeli

Žitorađa- Jastrebac(B)

Budućnost –Jedisntvo(GS)

OFK Kosanica- Pčinja

Slobodan: Čekmin

 

III KOLO: 31avgust/ 1 septembar

Pčinja- Sloga(L)

Jedinstvo(GS) – OFK Kosanica

Jastrebac(B)- BudućnostIO)

Nebeski anđeli- Žitorađa

Akademina -10- Čekmin

Jablanica- Pusta reka

Vranjska banja- Morava (VH)

Polet1980- Svetlost

Slobodan. Bobište

 

IV KOLO: 07/08 septembar

Sloga(L) – Svetlost

Morava(VH) – Polet 1980

Pusta reka- Vrnjska banja

Budućnost- Nebeski anđeli

OFK Kosanica- Jastrebac(B)

Pčinja- Jedinstvo(GS)

Slobodan: Žitorađa

 

V KOLO: 14/15 septembar

Jedinstvo(GS) – Sloga(L)

Jastrebac(B) – Pčinja

Nebeski Anđeli- OFK Kosanica

Akademija 10- Žitorađa

Jablanica- Bobište

Vrnjska banja- Čekmin

Polet 1980 – Pusta reka

Svetlost – Morava (VH)

Slobodan: Budućnost(O)

 

VI KOLO: 18 sepetmbar (SREDA)

Sloga(L) – Morava (VH)

Pusta reka- Svetlost

Čekmin- Polet 1980

Bobište –Vrnjska banja

Žitorađa- Jablanica

Budućnost (O) –Akademija -10

Pčinja- Nebeski anđeli

Jedinstvo(GS)- Jastrebac (B)

Slobodan: OFK Kosnaica

 

VII KOLO: 21/22 septembar

Jastrebac(B)- Sloga(L)

Nebeski anđeli- Jedinstvo(GS)

Akademija 10- OFK Kosanica

Jablanica- Budućnost (O)

Vrnjska banja- Žitorađa

Polet 1980 – Bobište

Svetlost- Čekmin

Morava(VH) – Pusta reka

Slobodan: Pčinja

 

VIII KOLO: 28/29. Septembar

Sloga(L)- Pusta reka

Čekmin – Morava(VH)

Bobište – Svetlost

Žitorađa- Polet 1980

Budućnost- Vrnjska banja

OFK Kosanica – Jablanica

Pčinja- Akademija 10

Jastrebac(B)- Nebeski anđeli

Slobodan: Jedinstvo(GS)

 

IX KOLO: 05/06 oktobar

Nebeski anđeli – sloga8L)

Akademija 10-  Jedinstvo(GS)

Jablanica – Pčinja

Vrnjska banja- OFK Kosanica

Polet 1980- Budućnost

Svetlost – Žitorađa

Morava (VH) – Bobište

Pusta reka-  Čekmin

Slobodan: Jastrebac(Bl)

 

 

X KOLO: 12 /13 oktobar

Sloga(L) – Čekmin

Bobište-  Pusta reka

Žitorađa- Morava (VH)

Budućnost(O) – Svetlost

OFK Kosanica –Polet 1980

Pčinja- Vrnjska banja

Jedinstvo(GS- Jablanica

Jastrebac (B)- Akdemija

Slobodan: Nebeski anđeli

 

XI KOLO: 19/20 oktobar

Akademija- Nebeski anđeli

Jablanica –  Nebeski anđeli

Vrnjska banja- Jedinstvo(GS)

Polet 1980- Pčinja

Svetlost- OFK Kosanica

Morava (VH) – Budućnost (O)

Pusta reka-  Žitorađa

Čekmin – Bobište

Slobodan: Sloga (L)

 

XII KOLO: 23 oktobar (SREDA)

Sloga(L) – Bobište

Žitorađa- Čekmin

Budućnost(O) – Pusta reka

OFK Kosanica –Morava (VH)

Pčinja- Svetlost

Jedinstvo(GS)-  Polet 1980

Jastrebac(B)-  Vrnjska banja

Nebeski anđeli- Jablanica

Slobodan: Akdemija 10

 

XIII KOLO: 26/27 oktobar

Akademija -10-  Sloga (L)

Vranjska banja- Nebeski anđeli

Polet 1980- Jastrebac(B)

Svetlost – Jedinstvo(GS)

Morava (VH) – Pčinja

Pusta reka- OFK Kosanica

Čekmin- Budućnost (O)

Bobište- Žitorađa

Slobodan: Jablanica

 

XIV KOLO: 02/02 novembar

Sloga(L) – Žitorađa

Budućnost – Bobište

OFK Kosanica – Čekmin

Pčinja- Pusta reka

Jedinstvo(GS)- Morava (VH)

Jastrebac (B) – Svetlost

Nebeski anđeli – Polet 1980

Akdemija 10- Jablanica

Slobodan. Vrnjska banja

 

 

XV KOLO: 09/10 novembar

Jablanica – Sloga (L)

Vrnjska banja-  Akdemija -10

Svetlost – Nebeski anđeli

Morava (VH) Jastrebac (B)

Pusta reka- Jedinstvo(GS)

Čekmin – Pčinja

Bobište- OFK Zitorađa

Žitorađa- Budućnost (O)

Slobodan: Polet 1980

 

XVI KOLO: 16/17 novembar

Sloga (L)- Budućnost (O)

OFK Kosanica – Žitorađa

Pčinja- Bobište

Jedinstvo(GS) – Čekmin

Jastrebac (B)- Pusta reka

Nebeski anđeli – Morava (VH)

Akademija 10- Polet 1980

Jablanica- Vrnjska banja

Slobodan :Svetlost

 

XVII KOLO: 23/24 novembar

Vranjska banja- Sloga(L)

Polet 1980 – Jablanica

Svetlost –Akademija 10

Pusta reka-  Nebeski anđeli

Čekmin – Jastrebac(B)

Bobište – Jedinstvo(GS)

Žitorađa- Pčinja

Budućnost (O)- OFK Kosanica

Slobodn: Morava (VH)

 

 

 

 

 

 

 

 

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac i portal "Jugmedia". Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
http://jugsport.net