Lista delegata i posmatrača za 2018/2019

LISTA DELEGATA I POSMATRAČA SRPSKE FUDBALSKE LIGE – ISTOK ZA 2018 / 19 GODINU

PREDLOG LISTE DELEGATA

1.Nebojša Arsić – Surdulica

2.Milorad Vučković – Zajećar

3. Milan Gavrliović – Soko banja

4.Milovan Glušac – Leskovac

5.Vlastimir Stamenković – Vlasotince

6.Jovan Marjanović – Niš

7. Tomislav Ilić – Niš

8.Vitomir Mirković – Niš

9. Leonardo Matić _ Aleksinac

10.Dalibor Stamenković – Orljane

11.Nebojša Stančulović – Negotin

12.Mileta Dimitrijević _Jagodina

13.Milan Mijušković – Jagodina

14.Nebojša Popović – Kruševac

15.Stefan Cvetković – Niš ( Nov)

16.Srđan Gošić – Pirot (Nov)

17.Marko Mihajlović – Leskovac( Nov)

18.Nenad Vacić – Kruševac (Nov )

19.David Milić- Surdulica ( Nov)

20.Vanja Stojanović – Prokuplje ( Nov)

21. Slavica  Marjanović – Niš ( Van kvote)

 

PREDLOG LISTE DELEGATA – POSMATRAČA

1.Dejan Anđelović – Kruševac

2.Saša Vasić – Jagodina

3.Dragan Veljković – Merošina

4.Saša Vukadinović – Niš

5.Miloš Gagić – Negotin

6.Igor Paunović – Kladovo

7.Drgan Poljaković – Stopanja

8.Dragan Simić – Kuršumilija

9.Aleksandar Komadinić – Niš

10.Aleksandar Milenković – Leskovac

11. Aleksandar Petković – Leskovac

12.Dragan Radović – Blace

13.Goran Milosavljević – Sviljanac

14.Goran Janković –Paraćin ( Nov)

15.Bojan Jovanović – Niš – Nov)

16.Miloš Popović – Niš ( Nov)

17.Darko Rasinac – Kruševac ( Nov)

18.Momčilo Pavlović – Zaječar ( nov)

19.Srđan Stajić – Vranje ( Nov)

20. Berislav Popović – Boljevac ( Nov)

21.Zoran Đokić – Balajnac ( Niš) – Nov

 

PREDLOG LISTE DELEGATA ZA „ ZONA-JUG“ ZA 2018 / 19 god.

Svetomir Đorđević – Pirot ) Nov)

Miroslav Lilić – Pirot

Siniša Ranđelov- Dimitrovgrad

Časlav Nedeljković – Leskovac

Milan Momčilović – Leskovac

Vukašin Stevanović – Lebane

Aleksandar Jovanović – Bobište ( Nov)

Nikola Tabaš – Bujanovac

Mladen Pupovac – Surdulica

Aleksandar Simonović – Surdulica

Bojan Veselinović – Niš ( Nov)

Dalibor Petrović – Niš ( Nov)

Ivan Janković – Niš 8 Nov)

Ivica Dačić – Niš

Marko Stojković – Niš ( Nov)

Dušan Milić – Niš

Miloš Ranđelović – Niš ( Nov)

Dragan Stojanović – Vlasotince ( Nov)

Dragan Janković – Pirot

 

PREDLOG LISTE INSTRUKTORA

Mikica Stoiljković – Niš

Aleksandar Veljović – Niš

Saša Stefanović – Niš

Miroslav Stanković – Pirot

Nenad Đorđević – Surdulicaž

Nebojša Mitić – Leskovac

Aleksandar Ljubisavljević –Vranje( Nov)

Bojan Stefanović – Vranje (Nov)

Dalibor Veljković – Pirot ( Nov)

Predrag Prokopović – Leskovac  (Nov)

Igor Kocić – Vlasotince (Nov)

Spasoje Ilić – Niš ( Nov)

 

 Privremeni organ  SSOS FSRIS

Predsednik: Novica Tončev

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac i portal "Jugmedia". Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
http://jugsport.net