Kompletni rezultati I tabele liga FS –Ris-a

SRPSKA LIGA-ISTOK

REZULTATI 33 KOLA: 02 JUN OD 16,30: 1: Jagodina- Tabane – SFS Borac 2:1, 2. Rtanj- Temnić 1924 2:1, , 3. TrstenikPPT – Dunav, 2:1, 4. OFK Sinđelić – Moravac – Orion, 2:0, 5. Radan – Radnički (P), 1:1, 6. Jedinstvo(B) – Budućnost 1:0, 7. Radnički (SV) – Jedinstvo(P), 1:0, 8. Car Konstantin – Pukovac, 5:2, 9. Zaplanjac – GFK Dubočica 1:6.

TABELA POSLE 33 KOLA: 1.Radnički(P) 82, 2. Temnić 1924 – 77, 3. Jagodina –Tabane – 61, 4. Budućnost(P) 60, 5. Car Konstantin 60, 6. Moravac –Orion – 56, 7. OFK Sinđelić – 51, 8. Dunav – 45, 9. Jedinstvo(B ) -44, 10. GFK Dubočica – 42, 11. SFS Boirac – 42, 12. TrstenikPPT – 39, 13. Zaplanjac – 38, 14. Radan – 37, 15. Jedinstvo(P) – 33, 16. Rtanja- 31, 17. Radnički(SV) – 30, 18. Pukovac – 13.

PAROVI POSLEDNJEG 34 KOLA SU: 09. JUN 2019 OD 17,30: 1. SFS Borac – Zaplanjac , 2, GFK Dubočica – Car Konstantin , 3. Pukovac – Radnički 8SV) , 4, Jedinstvo(P) – Jedinstvo (B) , 5, Budućnost(P) – Radan . 6. Radnički (P) – OFK Sinđelić 7. Moravac –Orinon – Trstenik PPt , 8. Dunav – Rtanja. 9. Temnić 1924 – Jagodina Tabane

FUDBALSKA ZONA-JUG

REZULTATI 29 KOLA 02 JUN SU: 1. Morava- Jedinstvo(GS) 4:9,, 2. Sloga- Jedinstvo(P)3:3, 3. Mladost(M) – Vlasina 1:2, 4. Vranjska banja- Pusta reka, 2:2,5. OFK Niš – Pčinja, 1:3, 6. Budućnost (O) – Balkanski 4:1, 7. Tanasko Rajić – OFK Brzi Brod. 1:3, 8. Mladost (B) – Jablanica. 2:3.

TABELA POSLE 29 KOLA: 1. Vlasina – 70. 2. Pčinja- 65. 3. Pusta reka- 51, 4. Balkanski – 48, 5. OFK Niš – 43, 6. Mladost (M) – 42, 7. Vrnjska banja- 40, 8. Jedinstvo(P) – 40, 9. OFK Brzi Brod – 40, 10. Jedinstvo(GS) – 39, 11. Morava (VH) – 39, 12. Budućnost(O) – 38, 13. Sloga(L) – 36, 14. Tanasko Rajić – 23, 15. Jablanica – 18, 16. Mladost(B) – 17.

RASPORED 30 POSLEDNJEG Kola 09: JUN 2019 od 17, 30: 1. Jedinstvo(GS ) – Mladost(B) , 2. Jablanica – Tanasko Rajić . 3. OFK Brzi Brod – Budućnopst (O) 4. Balkanski – OFK Niš, 5. Pčinja- Vranjska banja . 6. Pusta reka – Mnldoast ( M), 7. Vlasina – Sloga (L), 8. Jedinstvo/P) – Morava (V H)

FUDBALSKA ZONA –ISTOK

REZULTATI UTAKMICA 29 KOLA SU: 1. Malošište – Majdanpek Nije igrano., 2. Naša krila 1936 – Moravica, 3;2, 3. Svrljig – Đerdap, 6:0, 4. Timočanin – Timok 1919, 2:2, 5. Rudar Alpos- Bukovik, 1:3, 6. Brodoremont – OFK Slatina,4:2, 7. Hajduk Veljko – Kablovi 3:1, 8. BSK – Orljane. 0:5.

TABELA POSLE 29 KOLA: 1.1. Timočanin – 70, 2. Timok 1919 – 68, 3. Hajduk veljko – 64, 4. Moravica – 46, 5. Svrljig – 41, 6. Brodoremont – 41, 7. Orljane- 40, 8. Kablovi – 40, 9- Naša krila 1936 – 38, 10. OFK Slatina- 37, 11. Bukovik – 37, 12. Majdanpek – 37, 13. Đerdap- 36, 14. Malošište- 32, 15. BSK – 22, 16. Rudar Alpos- 9.

RASPORED POSLEDNJEG 30 KOLA ZA 09: JUN 2019 od 17, 30 Čas: 1. Majdanpek – BSK, 2. Orljane- Hajduk Veljko . 3. Kablovi – Brodoremont . 4. OFK Slatin a- Rudar Alpos. 5. Bukovik _ Timočanin 6. Timok 1919 – Svrljig . 7. Đerdap – Naša krila 1936 . 8. Moravaica – Malošište.

FUDBALSKA ZONA –ZAPAD

REZULTATI 29 KOLA SU : 1. Levač- Sloga (D) , 1:2, 2. Jedinstvo – OFK Lugomir , 1:1, 3. Napredak – Rembas 2:3, 4. Žitorađa- Župa, 2:1, 5. Juhor – OFK Kosanica 1:2, 6. OFK Topličanin – Dragocvet, 6:1, 7. Jastrebac (B)- Morava 2:3, 8. Bošnjane- Jastrebac (VŠ) 2:2,

TABELA POSLE 29 KOLA: 1.OFK Topličanin – 71, 2. Rembas – 70. 3. OFK KOsanica – 65, 4. Župa 44, . 5. Jedinstvo-40, 6. Sloga(D) – 41, 7. Morava 1918- 38, 8. OFK Lugomir – 39, 9. Jastrebac(B) – 39, 10. Levač – 35, 11. Juhor- 39, 12. Napredak – 32, 13. Jastrebac (VŠ – 28, 14. Bošnjane- 28, 15. Žitorađa- 27, 16. Dragocvet – 18.

RASPORED POSLEDNJEG 30 Kola 09. JUN 2019 od 17,30 je: 1. Sloga (D) – Bošnjane .2. Jastrebac /VŠ ) – Jastrebac (B) 3. Morava 1918 – OFK Topličanin , 4. Dragocvet – Juhor, 5. OFK KOsanica – Žitorađa. 6. Župa- Nparedak , 7. Re,bas – Jedinstvo 8. OFK Lugomir – Levač

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac i portal "Jugmedia". Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
http://jugsport.net