Kalendar takmičenja Srpske lige-istok Za jesen 2019/20

JESEN NA DLANU

I KOLO 17/18. 8 2019-08-03

–         Jedinstvo(B)- Moravac-orion

–         SFS Borac-Vlasina

–         Car Konstantin- Temnić 1924

–         Radan-Timočanin

–         Dunav- OFK Sinđelić

–         OFK Topličanin-TrstenikPPT

–         Jagodina-Rembas

–         GFK Dubočica- Budućnost

–         II KOLO: 24/25.8. 2019-08-03

–         Moravac-Orion- Budućnost

–         Rembas –GFK Duboičica

–         TrstenikPPT – Jagodina

–         OFK Sinđelić-OFK Topličanin

–         Timočanin-Dunav

–         Temnić- Radan

–         Vlasina-Car Konstantin

–         Jedinstvo-SFS Borac

III  KOLO: 31.8/01.09. 2019

SFS Borac-Moravac –Orion

Car Konstantin-Jedinstvo

Radan- Vlasina

Dunav – Temnić 1924

OFK Topličanin- Timočanin

Jagodina-OFK Sinđelić

GFK Dubočica-Trstenik PPT

Budućnost –Rembas

 

IV KOLO: 07./08. 09. 2019 god.

Moravac- Orion- rembas

Trstenik PPT – Budućnost

OFK Sinđelić-GFK Dubočica

Timočanin- Jagodina

Temnić 1924- OFK Topličanin

Vlasina – Dunav

Jedinstvo- Radan

SFS Borac- Car Konstantin

 

V KOLO: 14/15.09. 2019

 

Car Konstantin- Moravac –Orion

Radan – SFS Borac

Dunav –Jedinstvo

OFK Topličanin-Vlasina

Jagodina- Temnić 1924

GFK Dubočica- Timočanin

Budućnost – OFK Sinđelić

Rembas – Trstenik PPT

 

VI KOLO: 21/ 22 .09. 2019

 

Moravac – Orion- Trstenik PPT

OFK Sinđelić-Rembas

Timočanin – Budućnost

Temnić 1924 – GFK Dubočica

Vlasina –Jagodina

Jedinstvo –OFK Topličanin

SFS Borac- Dunav

Car Konstantin –  Radan

 

VII KOLO: 26(29. 09. 2019

 

Radan- Moravac –Orion

Dunav Car Kosntantin

OFK Topličanin – SFS Borac

Jagodina – Jedinstvo

GFK Dubočica –Vlasina

Budućnost – Temnić 1924

Rembas – Timočanin

Trstenik PPT – OFK Sinđelić

 

VIII KOLO: 05/06. 10. 2019 god.

Moravac- Orion – OFK Sinđelić

Timočanin – Trstenik PPT

Temnić 1924- Rembas

Vlasina – Budućnost

Jedinstvo – GFK Dubočica

SFS Borac – Jagodina

Car Konstantin- OFK Topličanin

Radan – Dunav

 

IX KOLO: 12/13 .10. 2019 god.

Dunav – Moravac – Orion

OFK Topličanin –  Radan

Jagodina- Car Konstantin

GFK Dubočica – SFS Borac

Budućnost – Jedinstvo

Rembas – Vlasina

Trstenik PPT – Temnić 1924

OFK Sinđelić- Timočanin

 

X KOLO: 19/20. 10.  2019 god.

 

Moravac –Orion- Timočanin

Temnić 1924- OFK Sinđelić

Vlasina –Trstenik PPT

Jedinstvo – Rembas

SFS Borac – Budućnost

Car Konstantin – GFK Dubočica

Radan-Jagodina

Dunav- OFK Topličanin

 

XI KOLO: 26/27 .10. 2019 god.

 

OFK Topličanin – Moravac –Orion

Jagodina- Dunav

GFK Dubočica- Radan

Budućnost – Car Konstntin

Rembas – SFS Borac

Trstenik PPT – Jedinstvo

OFK Sinđelić- Vlasina

Timočanin – Temnić 1924

 

XII KOLO: 02/ 03. 11. 2019 god.

 

Moravac – Orion – Temnić 1924

Vlasina-  Timočanin

Jedinstvo – OFK Sinđelić

SFS Borac – Trstenik PPT

Car Konstantin – Rembas

Radan – Budućnost

Dunav – GFK Dubočica

OGK Topličanin – Jagodina

 

XIII KOLO: 08/10. 11. 2019 god.

Jagodina- Moravac Orion

GFK Dubočica- OFK Topličanin

Budućnost – Dunav

Rembas- Radan

Trstenik PPT – Car Konstantin

OFK Sinđelić- SFS Borac

Timočanin- Jedinstvo

Temnić 1924- Vlasina

 

XIV KOLO: 16/17. 11. 2019

Moravac –Orion- Vlasina

Jedinstvo – Temnić 1924

SFS Borac – Timočanin

Car Konstantin – OFK Sinđelić

Radan- Trstenik PPT

Dunav –  Remas

OFK Topličanin – Budućnost

Jagodina- GFK Dubočica

 

XV KOLO 23/ 24 .11. 2019 god.

GFK Dubočica- Moravac-Orion

Budućnost-Jagodina

Rembas OFK Topličanin

Trstenik PPT- Dunav

OFK Sinđelić-Radan

Timočanin- Car Konstantin

Temnić 1924- SFS Borac

Vlasina – Jedinstvo

 

 

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac i portal "Jugmedia". Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
http://jugsport.net