24. april 2024.

Srskoligaš lagano u polufinale

Četvrt finale kupa jablaničkog okruga

Kumarevo: Gledalaca 200. Sudija: Dušan Marek ( Leskovac) 7. Strelci: Đorđević u 8, 21, Stoiljković u 33 minutu. Žutih i crvernih kartona nije bnilo.

FK KUMAREVO : Ilić 6, Cakić 6, Stanković 6, Savić 6, Kostić 6, Nikolić 6, Milenković 6, Rajić 6, Mitrović 5,5, Zdravković 6,5, Jovanović 6.

FK JEDINSTVO: Mišić 7, Cakić 7, Kostić 7, Aleksov 7, Dinić 7,5, Arsić 7, Đorđević 8, Stojanović 7, Kostadinović 7, Z. Stanković 7,5, Stoiljković 7,5.

Igrač utakmice : Đorđević

Izraziti favorit Srpksologaš iz Bošnjaca zasluženo je pobedio Niželigaša iz Kumareva sa tri gola razlike psotignuta u prvom delu igre. Tako su zasluženo izborili plasman u polufinale Kupa Jablaničkog okruga.

Prvi pogodak postigli su već u 8 minutu igre strelac je bio Đorđević. Isti igrač je u 21 minutu udvostučio prednost Srpskoligaša iz Bošnjca. Konačnih 3:0 delo je Stoiljkovića koji je samo overio pobedu za ubedljivu pobedu. U drugom delu nije bilo golova, niti neke kvalitetne fudbalske predstave