Rezultati utakmicai tabela V kola lige FS-RIS

DOBAR FUDBAL I DOSTA GOLOVA

SRPSKALIGa-ISTOK

SUBOTA:

Dunav – Jedinstvo(B) 1:0

OFK Toličanin- Vlasina 2:2

Jagodina- Temnić 1924 6:0

GFK Dubočica- Timočanin 1:0

NEDELJA:

Car Konsatntin- Moravac –Orion 2:3

Radan. SFS Borac 2:0

Budućnost – Sinđelić 0:0

Rembas – Trstenik PPT 3:0

TABELA:  1: Vlasina – 12. 2. Jagodina – 12, 3. Dunav -10, 4. Budućnost 10, 5. Moravac –Orino -10, 6: Radan – 9. 7.O FK Topličanin – 7,  8. SFS Borac -7, 9. Timočanin – 7, 10: OFK Sinđelić 7, 11. GFK Dubočica – 6, 12. Car Konbstantin -6, 13. Rembas-4, 14. Temnić – 3, 15. Jedinstvo (B) – 1, 16. Trstenik PPT -o

 

ZONA JUG

SUBOTA:

Jedinstvo/GS) – Sloga (L) 2:2

Polet 1980 – Pusta reka 0:2

NEDELJA

Amademija 10- Žitorađa 1:2

Svetlost – Morava/VH) 1:1

Jablanica –Bobište 8:2

Nebeski anđeli- OFK Kosanica 1:0

Jastrebac –Pčinja 2:3

Vrnjska banja- Čekmin 3:0

Slobodan:Budućnost (O)

TABELA: 1. Pusta reka 12, 2. Pčinja 12, 3. Vrnjska banja- 12, 4. OFK  Kosanica -10, 5. Žitorađa -9, 6. Sloga(L) – 8, 7. Nebeski Anđeli – 8, 8. Morava -7, 9. Jablanica -6, 10. Čekmin -5, 11. Budućnost (O) – 5, 12. Jedinstvo (GS) – 5, 13. Jastrebac -4, 14. Polet – 4, 15. Akademija -10- 3, 16. Svetrlost -2, 17. Bobište -0.

 

ZONA-CENTAR

NEDELJA

Morava- Rudar1:1

OFK Niš- Bukovik 0:4

Orljane- Malošište 2:2

Zemljoradnik – Napredak 1929 7:0

Naša krila 1936- Jedinstvo(GM) 1:0

OFK Brzi Brod – Pukovac 3:5

Vrtište- Moravica 2:7

Mladost(M) – Svrljig 3:0

TABELA: 1: Naša krila 1936 – 15, 2. OFK Niš -10, 3. Mladost )M) -10, 4. Morava -10, 5. Pukovac -10, 6. Zemljoradnik -9, 7. Orljan e-8, 8. Morava – 8, 9. Vrtište -7, 10. Malošište -7, 11. OFK Brzi Brod – 6, 12. Bukovik – 5, 13. Jedinstvo(GM) – 4, 14. Rudar -3, 15. Napredak – 1, 16. Svrljig -0

 

ZONA- ISTOK:

SUBOTA:

Đerdap – Timok 1919 1:1

BSK – Rajko Mitić 3:1

Balkaski – Brodoremont 1:0

NEDELJA:

Tansko Rajić – OFK Bor 0:0

Kablovi- Jedinstvo(P)  1:0

Hajduk Veljko-Lužnica 5:1

OFK Slatina-Rtanj 4:2

Majdanpek –OFK 019 1:3

TABELA: 1. Balkanski – 15, 2. Kablovi-11, 3. Lužnica-9, 4. Timog 1919 – 9. 5. BSK -9, 6. Đerdap -8, 7. Tanskao Rajić 8, 8. OFK Bor – 8,  9. Hajduk Veljko -8. 10. Rajko Mitić – 7, 11. OFK Slasina – 7, 12. OFK 019 – 6, 13. Brodoremont – 4, 14. Rtanj – 4, 15. Jedinstvo(P) – 3, 16. Majdanpek -1.

 

ZONA ZAPAD

SUBOTA:

Jedinstvo)P) – Sloga(D) 2:0

Morava 1918- Kušiljevo 1:0

NEDELJA:

Radnički(SV) – Jedinstvo1936 7:0

Juhor –Meševo 1:4

Župa – Jastrebac (VŠ) 1:0

Jedinstvo(M) – Levač 2:1

OFK Lugomior – Mačkovac 4:1

Bošnjane- Blagotin 2:1

TABELA: 1. Radnički (SV) -15. 2. Župa-15, 3. Morava – 12, 4. Jedinstvo(Pa) – 10. 5. Jedinstvo(M) 10, 6. Bošnjane – 7, Jastrebac(VŠ) – 6, 8. Kušiljveo – 6, 9. Jedinstvo 1936 -6, 10. Meševo – 6, 11. OFK Lugomir – 6, 12. Sloga(D) -5, 13.Levač -.4, 14. Mačkovac -2. 15. Nlagoten -1, 16. Jugor -1.

 

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac i portal "Jugmedia". Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
http://jugsport.net