Rezultati utakmica Srpske lige i Zone- Jug, Istok i Zapad

SRPSKA LIGA – ISTOK

Rezultati 19 kola: 1. Leskovac: GFK Dubočica – Jedinstvo (B) 1:3, 2. Paraćin: jedinstvo – OFK Sinđelić3:0, 3. Mrštane: Moravac –Orion –Jagodina- Tabane 1:1, 4. Niš: Car Konstantin – SFS Boracac 0:1, 5. Gadzin Han: Zaplanjac – Radnički (SV) 4:1, 6. Pukovac: Pukovac – Radan 1:0, 7. Popovac: Budućnost – Trstenik PPT 4:0, 8. Pirot: Radnički – Rtanj 6:1, 9. Prahovo: Dunav – Temnić 1924 1:1.

TABELA: 1. Temnić 1924 -48, 2. Radnički (P) – 46, 3. Car Konstantin – 36, 4. Moravac – Orion – 34, 5. Jedinstvo (B) – 34, 6. Budućnost (P) – 33, 7. Jagodin- tabane – 31, 8. Zplanjac – 30, 9. OFK Sinđelić – 27, 10: Dunav – 27, 11. Trstenik PPT -24, 12. SFS Borac – 24, 13. GFK Dubočica – 22, 14. Rtanj – 17, 15. Radnički (SV) – 16, 16. Jedinstvo (P) – 12, 17. Pukovac 12, 18. Radan 11.

RASPORED UTAKMICA 20 KOLA: 23 /24 mart u 16 čas.:1. Jagodina. Jagodina- Tabane – Radnički (P) , 2. Boljevac: Rtanj- Budućnost (O), 3. Trstenik : TrstenikPPT- Jedinstvo(P) , 4. Niš. Sinđelić- Pukovac , 5. Bošnjace: Jedinstvo – Zaplanjac 6. Svilajnac: Radnički- Car Konstantin , 7. Paraćin: SFS Borac – Dunav , 8. Varvarin: Temnić 1924 – Moravac – Orion, 9. Lebane: Radan – GK Dubočica.

„ ZONA –JUG“

Rezultati 17 kola: 1. Dimitrovgrad – Balkanski – Mladost (M) – 2:1, 2. Trgovište: Pčinja- Sloga(L) 3:0, 3. Bojnik: Pusta reka- Morava(VH) 1:1, 4.Pirot: Tanasko Rajić- Jedinstvo (GS) – 3:1, 5. Bosilegrad: Mladost – Budućnost(O) 0:0, 6. Medveđa: Jablanica- OFK Niš 0:1, Brzi Brod: OFK Brzi Brod – Vrnjska banja 1:3, Vlasotince: Vlasina- Jedinstvo (P) 4:1.

TABELA: 1. Pčinja – 38, 2. Vlasina – 36, 3. Pust reka – 33, 4. Balkanski- 30, 5. OFK Niš – 29, 6. Vranjska banja- 28, 7. Mladost(M) – 25, 8. OFK Brzi Brod – 23, 9. Morava (VH) – 23, 10. Budućnost (O)- 23, 11. Jedinstvo (GS): 20, 12. Sloga (L) – 19, 13. Tanasko Rajić- 18, 14. Jedinstvo(P) – 17, 15. Jablanica – 12, 16. Mladost(B) -10

RASPORED UTAKMICA 18 KOLA 23/24 mart u 16 čas: Vladičin Han: Morava – Pčinja, 2. Leskovc: Sloga- Balkanski, 3. Orašje: Budućnost – Tanasko Rajić, 4. Pirot: Jedionstvo – Pusta reka, 5. Gornje Stopanje: Jedinstvo- Vlasina, 6. Medoševac: Mlaodst – OFK Brzi Brod, 7. Vranjska banja: Vrnjska banja- Jablanica, 8. Niš. OFK Niš – Mladost (B).

„ ZONA – ISTOK “

REZULTATI 17 KOLA: 1. Bogovina: BSK – Brodoremont 1.1, 2. Zaječar: Timok 1919 – Malošište 3:0, 3. Negotin: Hajduk Veljko – Majdanpek 1:0, 4. Orljane: Orljane- Rudar Alpos – 1:0, Zaječar: Kablovi- Timočanin 1:0, Slatina: Slatina- Svrljig – 1:1, Ražanj: Bukovik – Naša krila 1936-2:1, 8. Kladovo: Đerdap – Moravica 0:1.

TABELA: 1. Timočanin -38, 2. Moravica -37, 3. Hajduk Veljko-36, 4. Timok 1919 -36, 5. Đerdap – 29, 6. Kablovi- 26, 7. Orljane- 26, 8. Naša krila 1936- 23, 9. Brodoremont – 23, 10. Bukovik – 22, 11. OFK Slatina -20, 12. Majdanpek-19, 13. Malošište -16, 14. Svrljig – 16, 15. BSK – 15, 16. Rudar Alpos -2.

RASPORED UTAKMICA ZA 18 KOLO 23/24 MART u 16 čas.: 1.Svrljig. Svrljig- Kablovi 2. Kladovo: Brodoremont – Hajduk Veljko, 3. Majdanpek: Majdanpek- Đerdap, 4. Subotinac: Moravica- Timok 1919 5. Malošište: Malošište- Bukovik, 6. Belotinac:Naša krilla 1936 – OFK Slatina, 7. Knjaževac: Timočanin – Orljane, 8. Aleksinački Rudici: Rurad Alpos- BSK

“ZONA ZAPAD”

REZULTATI 17KOLA: 1.Ćuprija. Morava 1918- Žitorađa 2:3, 2. OFK Kosanica – Jedinstvo(M) – 1:0, 3.Blace: Jastrebac- Sloga(D) 3:1, 4.Bošnjane: Bošnjane- OFK Topličanin -0:2, 5. Veliki Šiljegovac: Jastrebac – Juhor – 3:2, 6. Cvetojevac: Dragocvet- Napredak 1:1, 7. Aleksandrovac: Župa- Levač 3:1, 8. Resavica: Rembas- OFK Lugomir 4:0.

TABELA: 1. OFK Kosanica – 41, 2.OFK Topličanin – 37, 3. Rembas 37, 4. Župa – 32, 5. Sloga/D) – 26, 6. Juhor – 26, 7. Morava1918- 24, 8. Jastrebac (B)- 23, 9. Jastrebac(VŠ)- 22, 10. Jedinstvo- 22, 11. Napredak – 19, 12. Levač – 17, 13. OFK Lugomir – 15, 14. Žitorđa- 15, 15. Bošnjane – 14, 16. Dragocvet-11.

RASPORED UTAKMICA 18 KOlA ZA 23/24 MART u 16 čas.:1. Despotovac_ Sloga- Rembas, 2.RAKITOVO: OFK Lugomir- Župa, 3. Rekovac: Levač- OFK Kosanica, 4. Mijatovac: Jedinstvo- Dragocvet, 5. Drenovac: Napredak- Morava 1918, 6. Žitorađa: Žitorađa- Jastrebac (VŠ), 7. Obraž: Juhor – Bošnjane, 8. Prokuplje: OFK Topličanin – Jastrebac(B).

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac i portal "Jugmedia". Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
http://jugsport.net