29. mart 2024.

Radan ponovo „podkleko“ u finišu

Knjaževac. Gledalaca 300. Sudija: Stefan Filipović(Jagodina) 7. Strelci: Mršević u 29, Zlatković u 84 za Timočanin, M. Stanković u 43 za Radan. Žuti kartoni: B. Nikolić, Medić, Zlatković( Timočanin). Crveni karton: Cvetković(Radan )

TIMOĆANIN: I. Petrović 6,5, Hrnjak 7, Jovanović 7, Mrđević 7,5, Pantić 7, Radosavljević 7,5 ( N. Petrović-), Krmar 7 ( Kocić-), B. Nikolić 7,5, Zlatković 8 ( U. Nikolić-), Medić 7, Stojanović8.

RADAN:D. Cakić 7, Cvetković 5, Stamneković 6, Marinković 6,Ivanović 6,5 ( Živković-), Mitrović 7, Stojanović-( Stoicev 7), M. Stanković 7, Kostić 6,5, Krstić 7, Smiljković 7.

Igrač utakmice Zlatković

Pogotku domaćina predhodo je udarac  Hrnjaka sa dvadesetak metara  ali je lopta  završila pored gola. Erupcija oduševljenja  u 29 minutu igre domaćih navijača. Posle dobro izvdenog kornera , uspešno je ralizovao svoju priliku štoper Mršević i doveo domaćina u voćstvo. Domaćin je nasatvio sa prilikama pred gol D. Cakića, najpre Krmar, potom i golgeter domaćih Stojanović.

Finiš prvog dela igre pripao je gostima iz Lebana. Lopta je posle dobrog kontranapada  završila u korner. Slabom intervencijom golman domaćih I. Petrović  pomogao je M. Stankoviću da postigne izjednačujući pogodak na utakmici. Što je i bio rezultat prvog dela igre.

U nastavku utakmice još žeća borba, gde su domaći nastojali da dođu do voćstva, dok su gosti grčevito branili remi. Prilike Medića Stojanovića, i Zlatkovića  samo su izmamile uzdahe  domaćih navijača. Gosti su imali takođe idealnu priliku preko Krstića ali je udarac završio zamalo preko gola.

Kada su navijači Timočanina počeli da gube nadu, da bi Timočanin mogoa do sva tri boda  zablisto je Zlatković. U slalomu je prošao kroz odbranu gostiju i rutinski savladao golmana D. Cakića za konačnih 2:1 za domaći tim.  NEVENA STOJANOVIĆ