23. april 2024.

Pukovac – Radan 1:2 (0:0)

U prvom delu igre domaćin je imao više od igre, dok su se gosti orjentisali na odbranu svoga gola. U drugom poluvremenu sve rešeno u periodu od 51. do 59. minuta kada su i viđen sva tri pogotka na utakmici.

Prva radost za domačina i jedini pogodak na utakmci u 51. minutu kada se Stojanović najbolje snalazi u gužvi pred gol Radana i šalje lotu u nebranjeni deo mreže.

Gosti u 55. mintu stižu do poravnanja rezultata a stelac je M. Stanković posle kardinalne greške odbrane domaćeg tima.

Konačnih 1:2 na utakmci i potpuni preokret u 59. Minute, a stelac je Nemanja Smiljković koji se u gužvi pred gol domaćna najbolje snalazi i sa nekoliko metara neodbranjivo poslao loptu u mrežu nemoćnog Stošića.

Igrač utakmice: Nemanja Smiljković

Pukovac: Gledalaca 100. Sudija: Stefan Filipović ( Jagodina) 7. Stelci: Stojanović u 51 za Pukovac, Miloš Stranković u 55, Smiljković u 59minut za Radan. Žuti kartoni: Stoajnović ( Pukovac), M. Mitić, Stefan (S)  Kostić, Dojčinović ( Radan).

PUKOVAC: Stošić 6, V. Stojanović 7, P. Stojanović 6, Stanković 6, Jovanović 6,5, Trajković 7, Miljković 5 ( Petković 6), Mišić 6, Perić 5, Stojanović –  ( Jović 6 ), Ristić 5 ( Ranđelović -).

RADAN: M. Mitić 7, Stoiljković 5,5 ( Cvetković 6 ), Krstić 7, Stevanović 7, Stojković 5 ( Stefan (T) Kostić 7), Milošević 7,5, Grozdanović 7,5, Stefan (S) Kostić 7,5, Smiljković 7,5, M. Stanković 7 ( Dodić-), Dojčinović 6.