24. april 2024.

„Petarda“ Dubočice u Leskovcu

Leskovac: Četvrtfinale kupa jablaničkog okruga Gledalaca 200. Sudija: Jovan Nedeljković (Leskovac) 7. Strelci: Kostić – Milutinović u 6, 56, N. Stanković u 10, 48, Selimović u 81 minutu.

GFK DUBOČICA: Z. Stjanović – (Stoiljković -), Jovanović 7, marjanović 7, Grujić 7, Vukojević 7, Selimović 7, Veličković 6 (Marinković -), Marković 6 , N. Stanković 8 (Kocić -), Kostić – Milutinović 8, Stamneković 7.

FK BUDUĆNOST: Ćirović 5, M. Milenković 5, Stanković 5,5, Mitkov 6, B. Milošević 6, M. Stojanović 6, Cvetković 6 (N. Milenković -), Đokić 6, S. Milošević 5 (Dimitrijević-), Milić 6, Jaković 6.

Igrač utakmice: Kostić – Milutinović

Drugi duel ova dva kluba u poslednje vreme ponovo je pripao Leskovčanima. Posle pobede u prvenstvu u Orašju, još jedna pobeda Leskovčana, ovog pota gosti iz  Orašja ispraćeni su sa Gradskog stadiona u Leskovcu  „ petardom“ a da su domaći napdači bili bar bmalo prisebniji taj rezultat bi bio sa većom razlikom.

Seriju pogodaka otvorio je najbolji pojedinac na utakmici Kostić – Milutinović već u 6 minutu. Samo nekoliko minta kasnije strelac drugog pogotka bio je N. Stanković, sa tim rezultaom se otišlo na zalsuženi odmor. U drugom delu još tri pogotka u mreži gostiju iz Orašja.  Najpre je na 3:0 povećao N. Stanković u 48, da bi ponovo strelac u 56 mintu bio Kostić – Milutinović. Konačnih 5:0 usledili su u 81 minutu a strelac je Selimović.