Morava duboka za Medveđane

Vladičin Han: Gledalaca 200. Sudija. Stefan Stanković(Leskovac) 7. Strelci: Marko Stanković u 38, 59, 90, Ž. Stanković u 90 za Moravu, Palević u 41 (KU) za Jablanicu. Žuti kartoni: S. Ristić Lj. Stanković ( predstavici ), Aleksić ( Morava), Jović, Rajčević ( Jablanica).

MORAVA: I. Stanković 7, Aleksić 7  F. Miljković 7), Pešić 7, Bogdanović 7, Kitanović 7, Mihajlović 6 ( Antić-), Živković 7 ( Micić 6), Ž. Stanković 7,5, Miloš Stanković 7, Marko Stanković 9, Stajić 7,5.

JABLANICA: Jevtić 6, Jović 6, Ibraimović 6, Janković 7, Maksimović 6 ( Kostić 6), Savić 6, rajčević 6, Ivanović 6,5, Jovanović 6 ( Ademović 6), Palević 6,5, Stošić 6.

Igrač utakmice: Marko Stanković

Jedino  su u prvom delu utakmice gledaoci mogli da vide rezultatski egal, dok je u drugom delu utakmice domačin bio taj koji je bio apsolutni gosodar na  terenu.

Prvi pogodak na utakmci tek u 38 muntu, dotle su gosti odolevali svim napadima domaćina. Strelac je junak utakmice Marko Stanković. Samo tri minuta kasnije gosti su iz kaznenog udraca kojeg je izveo Palević poravnali rezultat i sa tim rezultaom se otišlo na zasluženi pre bih se reko duži predah, nego odmor , jer se igralo po izuzetnoj vrućini.

U drugom delu sa još dva pogokta za het-trik Marka Stankovića  tako da je sve došlo na svoje. Da bi konačnih 4:1 postavio Ž. Stanković u 90 minutu igre. Tako domaći nisu dozvolili da ih gosti iz Medveđe ponovo iznenade  kao  u prošlom prvenstvu kada su odneli sva tri boda kući pevajući.